Máte doma malého hráče? Odměňte ho za vysvědčení novou herní klávesnicí

Blíží se konce školního roku, a tak vyvstává otázka čím obdarovat vaši malou ratolest. Pokud se vysvědčení povedlo a vaše dítě rádo hraje počítačové hry, udělá mu zaručeně radost nová herní klávesnice. Dnešní doba udává jasné trendy. RGB podsvícení a mechanické spínače. První dodá na atmosféře a druhý na jistém stisku, což při hraní her jistě ocení. Klávesnicí, která tyto požadavky splňuje, je nová klávesnice YENKEE Zero.

Pokud máte doma malého premianta anebo se jenom notně polepšil oproti pololetí, nezbývá nic jiného než ho řádně odměnit. Motivace je důležitá, a obzvláště ta pozitivní, proto se jeví vysvědčení jako ideální příležitost. Návštěva cukrárny je již klasikou, ale pokud byste chtěli výsledky vašeho dítěte ověnčit něčím trvalejším, a zároveň víte, že rád hraje PC hry, nabízí se darování pořádné herní klávesnice.

Hraní her není již pouze kratochvílí několika počítačových nadšenců, ale jedná se o koníček, který se dá provozovat i na profesionální úrovni. To s sebou samozřejmě přináší i zvýšené nároky na příslušenství, které je ke gamingu zapotřebí. Nová mechanická klávesnice YENKEE Zero má za cíl uspokojit i profesionály. Přesné spínače, plně nastavitelné RGB podsvícení a software kompletně v češtině, kde si hráč může nastavit vše od maker až po poslední tlačítko.

Tiché mechanické spínače

Ticho, které provází mechanické spínače Outemu Red, je na poli tzv. mechanik unikátem. Hlasitý klapot kláves jako na psacím stroji se u této klávesnice neděje. Outemu Red mají totiž specificky navržený design tak, aby měly všechny výhody klasických hlasitých variant, a přesto nebyly hlučné. Těmi jsou přesnost, jistý stisk a rychlé odezva. Všechny tyto atributy se podařilo výrobci zachovat, a přitom je hlasitost srovnatelná např. s běžnou notebookovou klávesnicí.

Podsvícení do každé vřavy

Ať už má váš junior rád střílečky nebo strategie, nastaví si vždy podsvícení podle svých představ. A nejenom to. V kombinaci se šikovným softwarem v češtině má klávesnici kompletně pod palcem. Nastavení každého tlačítka, maker či různých profilů, které bude schopen rychle měnit, je jenom pár benefitů klávesnice YENKEE Zero.

Klávesnice YENKEE Zero je dostupná za doporučenou cenu 1699 Kč.

Kontakt:

Soňa Keppertová

Programmatic Media

e-mail: sona.keppertova@mmmedia.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-trh-elektronika-počítače-hry-YENKEE Zero-firmy-Programmatic Media

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Services, tourism
IT, telecommunications
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.