Společnost Solis za své měniče získala celosvětové uznání a ocenění pro nejlepší společnost fotovoltaického průmyslu pro rok 2021 v 8 zemích na 5 kontinentech

Společnost Solis získala ocenění pro nejlepší značku fotovoltaického průmyslu pro rok 2021 v USA, Brazílii, Kolumbii, Mexiku, Pákistánu, Jižní Africe, Nizozemsku a Indii. Ocenění vychází z výsledků průzkumů mezi společnostmi zabývajícími se montáží solárních panelů na těchto trzích, který provedla organizace pro výzkum trhu EUPD Research se sídlem v německém Bonnu.

Během sběru dat v rámci projektu Global PV Installer Monitoring 2020/2021 se organizace EUPD Research dotazovala společností v solárním sektoru na jejich nákupní zvyklosti, značky, které pravidelně používají, a další klíčové proměnné. Společnost Solis dosáhla vynikajících výsledků z hlediska preferencí zákazníků, povědomí o značce, spokojenosti a doporučení jejich výrobků. Na základě pozitivních ohlasů získala společnost Solis nominaci na nejlepší společnost ve fotovoltaickém průmyslu pro rok 2021.

„Změna klimatu je výzvou pro celé lidstvo a ve všech částech světa probíhá energetická transformace. Jako globálnímu výrobci měničů se společnosti Solis již podařilo prosadit v různých zemích světa a dokáže svými produkty přesvědčit zákazníky. Pečeť „Top Brand PV" je udělována na základě hlasů firem z odvětví a je důkazem vynikající práce na cestě k přechodu na novou podobu energetiky," říká Markus A.W. Hoehner, zakladatel a generální ředitel organizace EuPD Research Sustainable Management GmbH

„Společnost Solis má v Evropě skvělou pověst a jsme rádi, že jsme již šestým rokem po sobě získali toto ocenění organizace EUPD Research. Již více než 15 let se společnost Solis zaměřuje na navrhování a výrobu vysoce kvalitních stringových měničů a skutečnost, že montážní firmy rok co rok hlasují právě pro naši značku, potvrzuje vysokou kvalitu našich produktů a služeb. Nabízíme stringové měniče o výkonu od 0,7 kW do 255 kW, stejně jako jednofázové a třífázové hybridní měniče pro bateriová úložiště, a těšíme se na budoucnost solární energie v Evropě." říká Sandy Woodward, obchodní ředitel společnosti Solis pro Evropu.

Toto ocenění je založeno na každoročním průzkumu Global PV Installer Monitor, který se zaměřuje na firmy instalující fotovoltaická zařízení po celém světě, a uděluje se výrobcům modulů, měničů a úložných baterií, jakož i velkoobchodníkům. Další informace o ocenění Top Brand PV 2021 najdete na adrese www.solisinverters.com.

Společnost Solis vyvíjí technologii pro napájení světa čistou energií.

Další informace získáte zde.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1538654/EUPD.jpg

KONTAKT: Lucy, +86-57465804299, sales@ginlong.com

Keywords Čína-energie-Ginlong Solis

Region
Asia, Australia

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.