TANK společnosti GWM, který je v Číně hitem, se chystá na globální trh

TANK, pátá největší značka společnosti GWM, vyvolala po svém osamostatnění velkou pozornost. Chytré luxusní terénní SUV TANK 300 se od svého uvedení na trh stalo velkým prodejním hitem a během předprodeje zaznamenalo rekordní počet více než 10.000 objednávek, zatímco 300 terénních vozů Monet Limited Edition, které společnost GWM vypustila mezi běžné terénní vozy TANK 300, bylo rozebráno během pěti minut. Vzhledem k tomu, že TANK 300 je na čínském trhu populární, lze situaci, kdy je obtížné jej koupit, nazvat „fenoménem TANK".

TANK 300 se stal skutečným hitem na čínském automobilovém trhu a díky tomu se „fenomén TANK" i nadále úspěšně rozvíjí. Společnost GWM zvýšila výrobní kapacitu modelu TANK 300 s cílem zkrátit dodací cyklus vozu. Při opětovném zahájení předprodeje TANK 300 19. dubna obdržela společnost GWM během pouhých 3 hodin 5000 objednávek. Zejména kvůli velkému počtu objednávek na základní verzi TANK 300 si zákazníci musí vůz rezervovat půl roku dopředu. V segmentu čínských terénních SUV má TANK 300 kombinovaný podíl na trhu přes 50 %.

TANK, globální značka špičkových terénních vozů GWM, se vyznačuje maximálními terénními schopnostmi a integrací luxusu a pohodlí. Vytváří na trhu novou kategorii „atraktivní a zábavný off-road SUV". Nejprodávanější produkt této značky TANK 300, postavený na profesionální platformě inteligentních terénních vozů TANK společnosti GWM, má stejně silný výkon jako všechny ostatní vozy TANK. TANK 300 je vybavený systémem pohonu s přeplňovaným motorem 2.0T s přímým vstřikováním paliva a převodovkou ZF 8AT a funkcemi, mezi kterými nechybí systém řízení v terénu, či režimy otáčení a pomalé jízdy TANK, které zaujímají unikátní místo mezi produkty stejné úrovně. Díky tomu dokáže TANK 300 uspokojit potřeby zákazníků jak při dojíždění do města, tak při cestování v otevřené krajině. Luxusní kabina z prvotřídních materiálů a inteligentní systém řízení s přístupem na internet poskytují řidiči inteligentní a pohodlný zážitek z jízdy. Vlajková loď luxusních užitkových vozů TANK 800 společnosti GWM navíc nabízí řidičům špičkový zážitek z jízdy díky propracovanému designu, vysoce kvalitním materiálům, precizní technice, kabině plné velikosti v užitkovém stylu a pokročilým inteligentním systémům. Díky motoru 3.0T V6 jako základní pohonné jednotky a převodovce 9AT vyvinuté společností GWM má vynikající spotřebu paliva. TANK 700, jako zástupce řady mecha technologií společnosti GWM, má podvozek s žebřinovým rámem a je dokonce vybaven nezávislým zavěšením všech kol a vzduchovým odpružením pro pohodlnější jízdu. Tento výrobek spojuje jedinečný a divoký exteriér ve stylu mecha s luxusním a pohodlným interiérem a vytváří tak výrazný kontrast.

V budoucnu bude společnost GWM i nadále obohacovat produktové portfolio luxusních terénních vozů TANK a bude se snažit nabídnout špičkové všechny terénní vozy SUV od kompaktních až po plnohodnotné. Díky pevnému postavení na čínském trhu se očekává, že se řada TANK rychle rozšíří na globální trh a nabídne globálním uživatelům vysoce kvalitní výrobky.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1538753/1.jpg

KONTAKT: Phu-Phu Li, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Keywords Čína-automoto-GWM

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.