Sunport Power: Tři nové panely s technologii MWT zazářily na veletrhu SNEC

Společnost Sunport Power, přední čínský výrobce fotovoltaických modulů, představila na veletrhu SNEC Expo tři nové produkty s technologií MWT: panel C10 s vyšší účinností a nižším napětím, panel C10-Pro s technologií HJT a MWT a oboustranný panel řady M s technologií MWT.

Díky trojitému paralelnímu zapojení panel C10 dosahuje vyšší účinnosti za nižšího napětí, a nabízí tak nižší náklady na instalaci

Tento modul je založen na jedinečné technologii MWT společnosti Sunport Power. Díky zadní vodivé fólii lze články na panelu propojovat bez ohledu na čísla, vzdálenost a směr. Sunport Power využívá speciální konstrukci trojitého paralelního připojení pro podporu solárních destiček s vysokou hustotou M6 (166 mm) a výrazně snižuje pracovní napětí panelu. Maximální výkon panelu C10 dosahuje 660 W s účinností konverze až 21,5 %, což z něj činí nejlepší a nejvýkonnější modul svého druhu na trhu.

Dr. Lu Zhonglin, viceprezident společnosti Sunport Power, vysvětlil, že optimalizovaná konstrukce panelu C10 vyvažuje napětí a proud, je vhodná pro užitkové pozemní fotovoltaické elektrárny, poskytuje nižší náklady na systémové komponenty (tzv. BOS) a vyšší návratnost investic díky mimořádně vysokému výkonu a spolehlivosti.

Panel C10-Pro: kombinace technologií MWT a HJT

Společnost Sunport Power vylepšuje klasický panel C10 a uvádí na trh svůj nejdůležitější produkt, panel C10-Pro, který kombinuje technologie MWT a HJT a dosahuje nových výkonnostních vrcholů.

„Nový panel C-Pro využívá výhody technologie MWT se zadním kontaktem a struktury HJT, díky čemuž dosahuje průlomové účinnosti konverze 22,8 %. Celkový výkon panelu může dosáhnout až 700 W," vysvětlil dr. Lu. „Díky nízkoteplotní beznapěťové technologii zapouzdření MWT jsme vyřešili potíže se zapouzdřením HJT článku a panel dokonale vyhovuje požadavkům supertenkých destiček. Dokonce i při tloušťce 120 ?m lze zachovat účinnost zapouzdření a výtěžnost produktu. Díky nižšímu teplotnímu koeficientu panel poskytuje lepší výkon a uživatelům přináší nižší náklady na systémové komponenty a sdružené náklady na výrobu energie."

Oboustranný panel série M ve spojení s technologií MWT

Řada M v sobě dokonale kombinuje výhody oboustranných panelů a technologii back-contact.

„Panel řady M, založený na technologii MWT a back contact, využívá zadní kontakty a články jsou propojeny jako šindele pomocí plochého lisovaní, což eliminuje napětí způsobené ohýbáním pruhů v mezerách mezi jednotlivými články jako u běžného páskového propojení. Zajišťuje tak vyšší spolehlivost a nižší degradaci. Modul o průměru 166 mm disponuje 72 články a na přední straně poskytuje výkon až 460 W s konverzním poměrem 21,1 % a působivě vysokým poměrem výkonu obou stran 70 %. Je velmi vhodný pro oblasti, kde se světlo odráží od země, a poskytuje více dodatečné energie," řekl dr. Lu. „Kromě toho má bifaciální modul řady M velký potenciál pro využití dalších technologií, jako jsou větší wafery, HJT atd., díky kterým by uživatelům mohl uživatelům poskytnout ještě více výhod."

„Uvedení těchto nových produktů nejen prokázalo naši sílu a odhodlání posouvat hranice technologických inovací, ale také ukázalo potenciál vysoce účinné technologie MWT se zpětným kontaktem," řekl dr. Fengming Zhang, zakladatel a generální ředitel společnosti Sunport Power. „Společnost Sunport Power bude v budoucnu využívat technologii MWT u všech svých produktů, věnovat se dalšímu výzkumu a vývoji v oblasti inovativních technologií a přinášet světu ještě lepší produkty."

https://youtu.be/YdA3pm-L1JQ

O společnosti Sunport Power:

Společnost Jiangsu Sunport Power Corp., Ltd. byla založena v roce 2012 v Číně a zabývá se výzkumem, vývojem a výrobou vysoce účinných solárních článků a modulů založených na pokročilé technologii zpětného kontaktu MWT (Metal Wrap Through). Svým zákazníkům poskytuje profesionální produkty, služby a řešení.

Webové stránky: https: //www.sunportpower.com/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/14570915/admin/

Video - https://www.youtube.com/watch?v=YdA3pm-L1JQ

Keywords Čína-energie-ekologie-Sunport Power

Region
Asia, Australia

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.