Konec školního roku se nezadržitelně blíží a vy hledáte nějakou milou pozornost, kterou byste ocenili letošní statečnost svého malého školáka?

Letošní školní rok byl po všech stránkách jiný než ty předešlé, které běžně známe a každoročně se svými dětmi prožíváme. Asi bychom jen stěží spočítali, kolik toho bylo za poslední měsíce napsáno a řečeno na téma školní docházka dětí v této nelehké a nepředvídatelné době. Jen stěží bychom mohli obsáhnout tu širokou paletu emocí, které se prohnaly našimi životy ve spojitosti s tímto citlivým tématem. Ne nadarmo se říká, že naše děti jsou to nejcennější, co v životě máme, a snad každému rodiči udělá největší radost, když může vidět své děti šťastné a spokojené.

Udělejte si proto volnou chvilku, uvařte si kávu a najděte si nějaké hezké místo, které máte rádi. V klidu se posaďte. Tak, a teď můžete zavzpomínat, co všechno během uplynulých dnů a týdnů váš syn nebo dcera zvládli, za co jste na ně pyšní. Nebylo to vůbec snadné pro vás, a to jste dospělí! A co teprve oni? Museli se během velmi krátké doby adaptovat na nově vzniklou situaci, vpustit do svých dětských životů úplně nové zkušenosti. Smířit se s tím, že to, na co byli zvyklí, je ze dne na den pryč a nikdo neví, kdy a zda se to zase napraví. A za to si zaslouží velkou pochvalu!

Vyberte svým školákům dárek, který je potěší

Ať už máte se svými dětmi zažitý nějaký rituál spojený s koncem školního roku či ne, letos byste to určitě udělat měli. Vyberte dárek, který kromě již tradiční zmrzliny s kamarády, bude dělat radost vašim dětem ještě dlouho po tom, co v jejich ústech křupne poslední kousek zmrzlinového kornoutku! Navíc bude velmi praktický. A co je na tom všem úplně nejlepší, bude jim věrným průvodcem a pomocníkem při jejich dalším školním snažení. Ano, řeč je o lampičce. Ale pozor, ne jen tak ledajaké, nýbrž o lampičce skoro kouzelné, která umí hotové zázraky! O LED stolní lampičce RETLUX RTL 202 s ambientním podsvícením, která v mžiku promění dětský pokojíček na království barev, přesně podle aktuální nálady jeho obyvatele nebo obyvatelky. Vybírat je možné z 256 různých barev, a to buď ručně anebo nastavením dynamického prolínání.

Na práci, i tu školní, je potřeba se soustředit

Pokud si mladí studenti vezmou RETLUX LED lampičku na pomoc při přípravě do školy, pravděpodobně na tento čas nechají všechny barvy odpočívat a využijí její ostatní přednosti. Těmi jsou určitě tři režimy světelného toku – jemný, střední a intenzivní, takže každý si vybere takový, který zrovna potřebuje. Živější studenti zcela jistě ocení protiskluzovou základnu a celkově odolnou konstrukci lampičky, protože stát se může cokoliv, že?

I odpočinek je součástí zdárného studia

A co když už je vše hotovo? Úkoly jsou dopsány a pečlivě uloženy ve školním batohu, stránky knih dočteny až na místo, kde se oči samy zavírají a je čas jít spát? I při tom vám lampička RETLUX dokáže být věrným pomocníkem. Dokáže totiž svítit podsvícením bez hlavního osvětlení a nahradit tak noční světlo, které mnoho dětí stále oceňuje a žádá. Tak dobrou noc!

Více na www.retlux.cz

ikona RETLUX - dětská lampička

Kontakt:

Soňa Keppertová

Programmatic Media

e-mail: sona.keppertova@mmmedia.cz

Keywords ČR-trh-elektronika-koronavirus-školy-děti-firmy-RETLUX-Programmatic Media

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Science, education and school system
IT, telecommunications
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.