Společnost American Wave Machines, Inc. oznamuje spuštění provozu surfového bazénu PerfectSwell® Shizunami

Společnost American Wave Machines, Inc. (AWM) oznamuje, že na konci měsíce bude spuštěn provoz surfového bazénu PerfectSwell® Shizunami (静波サーフスタジアムPerfectSwell®). Bazén PerfectSwell® Shizunami se nachází na stejnojmenné pláži v japonském surfařském městečku Makinohara a nabízí prvotřídní surfování v bezpečném a kontrolovaném prostředí. Surfový bazén bude sloužit také jako tréninková platforma pro olympijské týmy surfařů.

Evan Geiselman, profesionální surfař a vítěz závodu Ichinomiya Chiba Open 2016, bude součástí týmu, který bude PerfectSwell® zkoušet. Novinkou v Japonsku jsou inovace softwarové platformy, jako je „Temporal Distortion", nový parametr nastavení vln, který přináší další úrovně kontroly nad jejich charakterem. „Temporal Distortion povede ke zcela novému výběru vln pro profesionální surfaře i pro začátečníky," řekl William McFarland, programátor AWM Surf. „Do příboje vnese měnící se prvky a celkově vytvoří dynamičtější vlnu." Mezi další novinky patří vylepšení odezvy systému na výkon. „Výsledky testů potvrdily, že bylo dosaženo zvýšené výkonové odezvy," řekl vedoucí inženýr Miquel Lazaro.

PerfectSwell® Shizunami ukazuje, jak lze dosáhnout autentického zážitku ze surfování i v městských lokalitách s relativně malou plochou označovaných jako „surf arény". Tato škálovatelnost ukazuje, jak lze technologii PerfectSwell® Surf implementovat v různých scénářích a na celém světě. „Surfování je na olympijských hrách poprvé. Je to zlomový okamžik pro tento sport," řekl Bruce McFarland, zakladatel společnosti AWM. „Od 12. července bude PerfectSwell® Shizunami poskytovat konzistentní platformu pro trénink sportovců, exhibice a akce před olympijskými hrami."

O společnosti American Wave Machines

Technologie surfování společnosti American Wave Machines, Inc. je chráněna 39 patenty v 11 jurisdikcích. Bazény SurfStream® mají kapacitu 100 osob, zatímco bazény PerfectSwell® mají rozlohu přes 1 akr a kapacitu až 1 000 osob. Od roku 2007 proběhly v zařízeních společnosti American Wave Machines po celém světě více než 4 000 000 lekcí.

O Surf Stadium Japan

Surf Stadium Japan je společnost založená na principech komunity a poskytování hodnoty. Společnost podpoří silného surfařského ducha, který již v Šizunami je.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=_r_pd8JmhC8

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1533361/AWM_Taichi_Wakita.jpg

KONTAKT: @americanwavemachines.com, 858-755-1497

Keywords USA-zábava-sporty-zajímavosti-American Wave Machines

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Sport
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.