CGTN uvádí znělku Media Challengers

Stanice China Global Television Network (CGTN) v pondělí představila oficiální píseň a videoklip k celosvětové kampani The Media Challengers, jejímž cílem je upozornit na nadějné moderátory, reportéry a influencery.

Ve čtyřminutové písni s názvem „The Media Challengers" vystupují moderátoři CGTN Ji Xiaojun, Tian Wei, Wang Guan, Eva May, Kui Yingchun a Zhou Heyang.

Při příležitosti představení písně se ke štábu CGTN připojili také čtyři vloggeři a influenceři, kteří mají obrovské fanouškovské základny po celém světě: Shaun Gibson ze Spojeného království, Anzelika Smirnova z Lotyšska, Ju Ju z jihozápadní čínské provincie Sečuán a Malik Naibi z Pekingu.

Lehká a optimistická melodie, která ztělesňuje snahu mladých lidí plnit si své sny, vybízí tvůrce obsahu z celého světa, aby se připojili k rozmanitému a mezinárodnímu týmu CGTN.

Registrace do talentové kampaně The Media Challengers končí koncem června 2021. Následně bude zveřejněna sestava mentorů a vybraných účastníků. Před ukončením kampaně v září 2021 spustí CGTN výběrové řízení prostřednictvím online videí a reality show, které se budou konat na dálku i osobně.

Účastníci, kteří se dostanou do užšího výběru, se stanou členy globální banky talentů CGTN a absolvují odborné školení. Nejúspěšnější talenti dostanou nabídku pracovat jako zaměstnanci na plný nebo částečný úvazek v pekingské centrále CGTN nebo v jejích mezinárodních kancelářích ve Washingtonu, Londýně a Nairobi. Budou také zváni na speciální programy CGTN pořádané v letech 2021 a 2022.

https://news.cgtn.com/news/2021-06-07/CGTN-launches-Media-Challengers-theme-song--10TDv9m5nlS/index.html

Video: https://www.youtube.com/watch?v=dCPavz2iLX4

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1528094/CGTN_anchors.jpg

KONTAKT: Jiang Simin, +86-188-2655-3286, cgtn@cgtn.com

Keywords Čína-hudba-CGTN

Region
Asia, Australia

Category
Culture

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.