vivo míří do Česka s vlajkovým modelem X60 Pro 5G a soutěží o lístky na fotbalové EURO

vivo oficiálně představilo vlajkový smartphone X60 Pro 5G. Nový člen řady X je vybaven kamerovým systémem, který byl vytvořen ve spolupráci se společností ZEISS. Společně vyvinutý systém přináší výjimečnou ostrost a čistotu obrazu smartphonů vivo a splňuje standardy kvality obrazu společnosti ZEISS. Model X60 Pro je první smartphone uvedený na trh v rámci strategického partnerství mezi společnostmi vivo a ZEISS, které bylo oznámeno v prosinci 2020. Nová vlajková loď bude dostupná na českém trhu od 10. června 2021.

Nově definovaná fotografie s pokročilými zobrazovacími funkcemi

Klíč ke špičkovým fotografickým schopnostem X60 Pro spočívá ve společně vytvořeném kamerovém systému ZEISS. Fotoaparát X60 Pro má tři zadní fotoaparáty: 48Mpx hlavní snímač spárovaný s 13Mpx super širokoúhlým objektivem a 13Mpx portrétový objektiv. Přední kamera disponuje 32Mpx fotoaparátem. Kromě technických vylepšení, jako je zdokonalení gimbalu, byl optimalizován také software.

Gimbal 2.0

vivo X60 Pro je vybaven zcela novým stabilizačním systémem Gimbal 2.0. Vychází z řešení pro optickou stabilizaci obrazu a vylepšuje čtyřosou stabilizaci pro pořizování statických snímků. Zároveň přidává pětiosý stabilizační systém videa, který spotřebitelům umožňuje pořizovat jasné snímky objektů v pohybu s vyšší přesností. V kombinaci s objektivem s velkou clonou f/1,48 a inovativním AI algoritmem redukce šumu pomáhá funkce Extreme Night Vision 2.0 uživatelům pořizovat detaily při slabém osvětlení jediným kliknutím a zaznamenávat tak detailní noční snímky. Funkce Super Night Portrait pro fotografie v protisvětle navíc rozjasní objekt, aniž by přeexponovala pozadí, zatímco režim Panorama Night Mode výrazně zlepšuje jas a čistotu panoramatických spojů ve scénách s nízkým osvětlením.

Špičkový výkon a ultratenký design

Kromě funkcí fotografování na profesionální úrovni podporuje X60 Pro připojení 5G pro rychlé datové přenosy a nízkou latenci. Smartphone běží na platformě Qualcomm® Snapdragon™870 a je vybaven 6,56palcovým zakřiveným displejem Ultra O AMOLED od okraje k okraji s obnovovací frekvencí 120Hz * a 240Hz dotykovou vrstvou, což přispívá k rychlému a plynulému uživatelskému zážitku.

X60 Pro jako oficiální partner UEFA EURO 2020™ a soutěž vivo Golden Ticket

X60 Pro je oficiálním smartphonem šampionátu UEFA EURO 2020™. Jak již bylo oznámeno v říjnu minulého roku, vivo bude oficiálním partnerem UEFA EURO v roce 2020™, i v roce 2024.

V návaznosti na fotbalového soutěžního ducha oznámilo vivo zahájení kampaně vivo Golden Ticket – šanci prožít mistrovství přímo na hřišti. Díky soutěži na instagramovém účtu společnosti vivo mohou fanoušci vyhrát Zlatou vstupenku vivo pro sebe a svůj doprovod, a tím jim bude umožněn přístup k zápasům české reprezentace. Tváří pro kampaň vivo Golden Ticket se stala fotbalová legenda Vladimír Šmicer. Soutěž běží do 1. června a vaším úkolem je odpověď na jednu otázku - "Co pro vás znamená fotbal?". Podmínkou je sledování účtu @vivo_czech. Všichni účastníci budou zařazeni do soutěže o vivo Golden Ticket.

Kontakt:

Angelika Raisová

raisova@fleishman.com

Keywords ČR-Čína-elektronika-komunikace-trh-fotbal-firmy-vivo-FleishmanHillard

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Sport
IT, telecommunications
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.