Wexo DeFi token – první slovenská kryptoměna registrovaná na blockchainu Cardano

Slovenská technologická společnost CRYPTON DIGITAL, SE přichází s vlastní kryptoměnou WEXO DeFi token. Jedná se o první slovenskou kryptoměnu registrovanou na blockchainu Cardano. Tato zpráva souvisí také s expanzí společnosti do nových zemí, jako je Estonsko a Malta.

Wexo token reprezentuje aplikaci Wexo. Autoři WEXO jej od začátku prezentují jako inovativní fintech platformu pro neomezené používání kryptoměn, podobně jako dnes používáme běžné fiat měny.

„Už dnes platíme fiat měnou prostřednictvím telefonu, hodinek či náramku, či dokonce jen načítáním biometrických údajů. Proč bychom nemohli nahradit fiat měnu kryptoměnou? A používat ji úplně stejně, jen možná levněji a rychleji. Wexo bude poskytovat všechny tyto služby, ale zároveň propojí klasický fiat svět se světem kryptoměn,“ vysvětlil směřování platformy WEXO Peter Mariš ze společnosti https://crypton.digital.

Pro nové uživatele, kteří chtějí své kryptoměny „přenést“, WEXO nabízí peněženky pro Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tether, TrueUSD. Brzy přibude Zcash, Basic Attention Token, OMG Network a Chainlink.

Wexo tokenem by časem mohlo disponovat jedno procento obyvatel Evropy. Aktuálně společnost spustila interní prodej. Zájem projevili stávající klienti a partneři vývojářské společnosti. Wexo token by mohl příští rok vstoupit na burzu.

„CRYPTON DIGITAL, SE roste stejným tempem jako zbytek úspěšného světa kryptoměn. Máme rozpracovaných více technologických ambicí a plánů. Proto jsme znásobili počet kolegů v týmech vývoje, prodeje, strategie a klientských služeb. Všichni tvrdě pracují a fintech nadšenci mají příležitost být součástí naší práce prostřednictvím Wexo tokenu,“ dodal Milan Božik, spoluzakladatel a generální ředitel CRYPTON DIGITAL, SE.

Blockchain Cardano (ADA), který si společnost CRYPTON DIGITAL, SE vybrala pro registraci WEXO tokenu, má stabilní pozici mezi nejrychleji rostoucími blockchainovými aktivy. Vznikl v roce 2017 jako platformová kryptoměna s decentralizovaným blockchainem. Dokáže zpracovat více transakcí při zachování přívětivé ceny. Cardano je známé svou spolehlivou ochranou uživatelských dat, integrací technologie distribuované účetní knihy a infrastruktury chytrých smluv.

Produktové služby projektu WEXO v současné době zajišťuje český partner, společnost UPDN ONE, s. r. o., s bohatými zkušenostmi na finančním trhu. Společnost CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastních zdrojů, ale nabízí i příležitosti pro partnery, kteří se chtějí na projektu WEXO podílet a profitovat tak ze zisku inovativního produktu.

https://wexotoken.com/legal/WexoTokenWhitePaper.pdf

odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=vU7o5Q9HLPI

Keywords ČR-Slovensko-trh-měna-internet-firmy-CRYPTON DIGITAL-SE

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.