Knight-Hennessy Scholars oznamuje nové učence ve své kohortě, která reprezentuje 26 zemí a 37 postgraduálních studijních programů na Stanfordu

Program Knight-Hennessy Scholars (https://kh.stanford.edu/) na Stanfordově univerzitě uvedl svou kohortu roku 2021 složenou z 76 nových výzkumníků se studenty z 26 zemí, kteří usilují o tituly ve 37 postgraduálních studijních programech napříč všemi sedmi stanfordskými postgraduálními fakultami. K 76 novým badatelům se připojí 5 badatelů, kteří v roce 2020 pozastavili studium, čímž se velikost kohorty zvýší na 81. Profily studentů 2021 Knight-Hennessy jsou k dispozici na https://kh.stanford.edu/program/scholars a souhrnné statistiky naleznete v PDF souboru.

Program Knight-Hennessy Scholars kultivuje a podporuje vysoce angažovanou, multidisciplinární a multikulturní komunitu postgraduálních studentů z celé Stanfordovy univerzity, přináší různorodou sbírku vzdělávacích zkušeností a připravuje absolventy řešit složité výzvy, kterým svět čelí. Členové Knight-Hennessy Scholars se účastní programu King Global Leadership Program a získají až tři roky finanční podpory k tomu, aby se mohli věnovat svému postgraduálnímu studiu na některé ze sedmi stanfordských postgraduálních fakult.

„V době, kdy lidstvo čelí obtížným výzvám, od pandemie přes změnu klimatu, až po rasovou spravedlnost, jsme rádi, že můžeme uvítat skupinu studentů odhodlaných přispět k nalezení řešení a k vytvoření lepšího světa," uvedl John L. Hennessy, emeritní prezident a ředitel nadačního fondu rodiny Shriram v rámci programu Knight-Hennessy Scholars.

Program usiluje o růst transformačních lídrů, kteří mají silnou mezikulturní perspektivu, vytvářejí odvážnou vizi pro budoucnost, inspirují ostatní svými slovy a činy a jsou odhodláni k většímu dobru. Program King Global Leadership poskytuje soubor zkušeností s budováním komunit, interaktivních workshopů, setkání s globálními lídry a příležitostí osobního rozvoje.

Program Knight-Hennessy Scholars nemá žádné kvóty ani omezení na základě regionu, vysoké školy nebo univerzity, oboru studia nebo kariérního úsilí. Mezi novými studenty pro rok 2021 je 57 % žen a 46 % držitelů pasu jiné země než USA. 56 % amerických studentů se identifikuje jako barevné pleti a 11 % jich sloužilo v Armádě Spojených států. Učenci získali vysokoškolské tituly z 16 mezinárodních a 32 amerických institucí. 20 % z nich je prvními rodinnými příslušníky, kteří navštěvují vysokou školu.

Inaugurační kohorta zapsaná v roce 2018 a čtvrtá kohorta k dnešnímu dni čítá celkem 270 učenců. Program posléze navýší počet přijímaných studentů na 100 ročně. Učenci jsou vybíráni na základě jejich demonstrace nezávislosti myšlení, cílevědomého vedení a občanského uvažování. „Každý učenec je vybrán, aby do kohorty přinesl jedinečnou perspektivu, která přispívá k vysoce multikulturní a multidisciplinární komunitě," uvedla Tina Seelig, výkonná ředitelka programu Knight-Hennessy Scholars.

Žádost o kohortu pro rok 2022 bude otevřena 1. srpna a poběží do 6. října. Program nabízí on-line informační relace pro představení komunity, programu a přijímacího řízení.

O Knight-Hennessy Scholars

Program byl oznámen v roce 2016 a je pojmenován po Philu Knightovi, MBA '62, filantropovi a spoluzakladateli společnosti Nike Inc. a Johnu Hennessym, předsedovi společnosti Alphabet Inc. a prezidentu Stanfordovy univerzity v letech 2000-2016. Knight-Hennessy Scholars je největší plně dotovaný postgraduální stipendijní program na světě.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1502472/DenningHouse.jpgLogo - https://mma.prnewswire.com/media/1502473/Knight_Hennessy_Logo.jpg

KONTAKT: Rosa Pyun, (650)665-4951

Keywords USA-školy-Knight-Hennessy Scholars

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Science, education and school system

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.