Adecco Group jmenuje Johna Morgana prezidentem LHH

Současný prezident LHH Ranjit de Sousa má odstoupit koncem června

Společnost LHH jmenovala Johna Morgana prezidentem s účinností od 1. července. Pan Morgan, který v současné době působí jako provozní ředitel a vedoucí zavedených trhů, je zodpovědný za všechny globální operace napříč portfoliem LHH a vedl některé z největších klientských závazků společnosti v posledních 16 letech.

Současný prezident Ranjit de Sousa se rozhodl odstoupit ze své pozice ke konci června. Pan de Sousa byl v roce 2018 povýšen na prezidenta LHH poté, co od roku 2005 působil v dalších vedoucích pozicích v organizaci. Během svého funkčního období dosáhla LHH vedoucího růstu v oboru tím, že vyvíjela nová inovativní řešení pro společnosti a jednotlivce, včetně uvedení aplikace Ezra v roce 2019 - mobilní koučingové aplikace, která hladce spojuje zaměstnance s profesionálními trenéry LHH na světové úrovni po celém světě -, jakož i pěstováním špičkových talentů napříč organizací.

„Jsem rád, že John Morgan souhlasil s tím, že převezme funkci prezidenta LHH," uvedl pan de Sousa. „John a já jsme v průběhu let úzce spolupracovali na tom, abychom našim klientům dodávali hodnotu a budovali a udržovali naši vlivnou zaměstnaneckou kulturu. Ztělesňuje naše poslání a cíle: odlišovat se a dávat lidem příležitosti k tomu, aby na pracovišti prospívali a k prospěšné budoucnosti. S Johnovým vizionářským vedením a jeho jedinečným výkonem, který posílil podniky v Americe a napříč globálními operacemi, je připraven posunout LHH na další úroveň."

Pan Morgan se podílí na vedení digitální transformace společnosti a na vytváření kultury inovací a zároveň zajišťuje škálovatelný budoucí růst. Společně s panem de Sousou pomohl proměnit LHH v nejvýkonnější dceřinou společnost skupiny Adecco; její udržovaný dvojciferný růst znamenal poslední dva nejlepší roky v historii společnosti.

„V průběhu posledních 16 let John vždy zajišťoval strategické a vizionářské vedení se zaměřením na zákazníka. Jako vedoucí pracovník se podílí na inovacích, naplňuje a překračuje cíle v oblasti ziskovosti a pomohl k tomu, aby se LHH stala nejlepší globální HR organizací, která dnes zlepšuje život více než půl milionu kandidátů ročně," prohlásil Sergio Picarelli, prezident globální obchodní jednotky Talent Solutions skupiny Adecco. „Chceme také poděkovat Ranjitovi za vybudování silného vedoucího týmu, změnu polohy LHH v souladu s vývojem na trhu a podporu inovací a zajištění nejvyššího růstu na trhu. S Johnovými odbornými znalostmi budeme i nadále stavět na úspěších LHH a přetvářet kariéru prostřednictvím našich end-to-end řešení."

Pan Morgan, odborný konzultant v oblasti managementu s více než 20 let zkušeností v oblasti profesionálních služeb, má bakalářské vzdělání v psychologii a magisterské vzdělání v průmyslové/organizační psychologii z Montclairské státní univerrzity a Executive MBA certifikát udělený INSEAD. Žije v Severním Caldwellu v New Jersey se svou ženou a dvěma dětmi.

O organizaci LHH

Na dnešním trhu zjišťují organizace, že je třeba obrátit svou pozornost směrem dovnitř, aby nalezly své budoucí talenty. V LHH pomáháme společnostem vidět příležitosti, které skýtají jejich zaměstnanci. Prostřednictvím hodnocení, koučinku, zvyšování kvalifikace a přechodu mohou společnosti realizovat nevyužitý potenciál v rámci svých vlastních pracovních sil, což vede ke zvýšení produktivity, morálky a provázání se značkou. 4 000 koučů a kolegů z LHH, divize skupiny Adecco – přední světové společnosti zabývající se poradenstvím a řešeními v oblasti talentů –, spolupracuje s více než 12 000 organizacemi ve více než 60 zemích světa. Zlepšujeme situaci všech lidí, se kterými spolupracujeme, a to na celosvětovém měřítku. Máme místní odborné znalosti, globální infrastrukturu a špičkové technologie, které nám umožňují zvládnout složitost kritických iniciativ týkajících se pracovní síly a výzev transformace. Proto si 60 % společností z žebříčku Fortune 500 vybralo spolupráci s námi. Pro více informací prosím navštivte: www.lhh.com

O skupině Adecco

Skupina Adecco je největší světovou společností v oblasti talentového poradenství a řešení. Jsme poháněni silným cílem – zajistit prospěšnou budoucnost pro všechny – a každý den podporujeme více než 3,5 milionu kariér. V 57 zemích trénujeme, rozvíjíme a najímáme talenty a umožňujeme jednotlivcům a organizacím přivítat budoucnost práce s otevřenou náručí. Jako společnost z žebříčku Fortune Global 500 jdeme příkladem a vytváříme společnou hodnotu, která podporuje ekonomiky a buduje lepší společnosti. Naše kultura posiluje našich 30 000 zaměstnanců a jsme hrdí na to, že jsme stále zařazováni mezi jedny z „nejlepších pracovišť na světě".

Společnost Adecco Group AG sídlí ve švýcarském Curychu (ISIN: CH0012138605) a je uvedena na švýcarské burze SIX (ADEN); je poháněna třemi globálními obchodními jednotkami: Adecco, Talent Solutions a Modis.

Pro další informace kontaktujte:

Liliana Chacon-Menay

SVP, komunikace

LHH

+1 703.220.6868

Liliana.Chacon-Menay@lhh.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/511728/Lee_Hecht_Harrison_Logo.jpg

Keywords USA-služby-trh-LHH

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Services, tourism
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.