Společnost endpoint spouští partnerský program ConnectionPOINT™ navržený s cílem urychlit výstupy a posunout medicínu vpřed prostřednictvím technologického propojení nové generace eClinical

Společnost endpoint Clinical, přední firma zaměřená na technologii interaktivní odpovědi (IRT® - Interactive Response Technology), dnes oznámila, že spouští svůj partnerský program ConnectionPOINT™, první svého druhu v technologickém prostoru eClinical. Vizí programu je řízená konvergence spravovaných sítí poskytovatelů eClinical , kteří jsou jedničkami v oblasti inovací ve svém oboru a usilují o posun směrem k smysluplnému propojení nové generace.

„Jde o oficiální zahájení našeho partnerského programu a spolupracovali jsme s nejlepšími poskytovateli technologie eClinical, abychom pomohli změnit budoucnost vývoje léčiv v následujícím desetiletí," řekl Ryan Keane, obchodní ředitel společnosti endpoint. „Když jsme se rozhodli budovat vztahy a technologii na tak dlouhou dobu, zjistili jsme, že společně vidíme dál, máme možnost posunout naše odvětví vpřed a kromě toho můžeme skutečně plnit a překonávat společné cíle. Program ConnectionPOINT představuje vrchol tohoto úspěchu. Poskytuje sponzorům klid, který při práci s běžnými systémy nemají. Díky němu poskytovatelé eClinical nejenom bez problémů komunikují navzájem, ale program rovněž posouvá hranice rychlosti a efektivity dat, které v současném ekosystému eClinical neexistují."

Hlavní misí systému ConnectionPOINT je vytvářet udržitelnou rozšiřitelnou infrastrukturu v rámci sítě silných prověřených partnerů při podpoře systému a technologie eClinical, založenou na principech vytváření příležitostí, realizace inovací a harmonizace dodávek v celém ekosystému.

Jednou z nejzajímavějších aplikací pro tuto strategickou alianci je aktualizace uspořádání technologií a linií služeb, které jsou obvykle vnímány jako nespojité, v podstatě nezbytné a zahrnují známá úskalí, ale v současné době jsou připravené vytvářet nové převratné příležitosti. Zde jsou názory některých partnerů společnosti endpoint na již zjištěné přínosy systému ConnectionPOINT a úspěchů v rámci jejich stávajícího technologického propojení s technologii interaktivní odpovědi (IRT) společnosti endpoint:

„Když se společnosti TSS a endpoint spojily, aby zjistily, co všechno mohou společně dokázat v našem odvětví, okamžitě jsme pochopili, že jde o víc než o snadná vítězství v oblasti styčných prostředí, jako je základní monitorování dodávek," řekl Evan Hahn, viceprezident severoamerické divize společnosti TSS, předního světového poskytovatele technologií a služeb pro monitorování teploty. „Veškeré diskuze na všech úrovních mezi společností endpoint a TSS, od generálních ředitelů přes technické pracovníky po vývoj obchodu, měly společnou myšlenku, jak daleko můžeme posunout a připravit tuto část ekosystému na změny, které do odvětví přichází, výrazně se zvyšující potřebu dat v reálném čase a funkcí souvisejících s monitorováním teploty. Bylo jasné, že společnosti endpoint a TSS jsou schopny rychle vytvořit praktický očekávaný základ integrovaného přístupu. Pak se dostat ještě dál s novou generací dvoucestné integrace v reálném čase, která funguje zpětně od úrovně dodávek po úroveň položek, pro využití přímo v inventáři center, stejně jako plní standardní potřeby při zajišťování dodávek a je připraven fungovat všude tam, kde to bezdrátová monitorovací technologie umožňuje. To je přesně to, co jsme udělali. Tato přímá cesta k cíli by se neuskutečnila bez velkého úsilí obou organizací."

„Jednou z možností přímého sběru dat (DDC) v rámci prostředí encapsia®, představuje systém eSource DDC významný příslib pro odvětví v podobě samostatné možnosti, ale jeho hlavní výhodou je to, že přináší jednoduchost do komplexního ekosystému technologií a služeb klinických hodnocení. K tomuto účelu jsme před více než dvěma a půl lety posílili dynamickou architekturu společnosti encapsia o vysoce integrační přístup, který společnost endpoint využívá při společném úsilí o pevné propojení systémů do jednoho nepřetržitého sledu zkušeností jak pro centra, která klinická hodnocení provádějí, tak manažery studií," řekl Temitope Keyes, výkonný ředitel společnosti Cmed Technology. „Týmy společností encapsia a endpoint prokázaly velkou snahu o spolupráci, úspěch klientů, technologické inovace a intelektuální vedení v odvětví, které podporuje naši společnou schopnost dodávat úspěšně vysoce harmonizovanou skupinu systémů. Poskytujeme intuitivní a bezproblémová řešení pro klinické dodávky a provozní postupy, vždy v souladu s požadavky a zároveň využíváme dynamická data v téměř reálném čase."

Spektrum možností se může rozšiřovat od hlubokého propojení produktů po nové obchodní modely a vyžaduje vše uvedené výše.

„Systémy a nástroje vytvářené v našem odvětví se často přísně řídí specifickými protokoly a podléhají potřebám sponzorů. V důsledku toho jsou často centra zahlcena mnoha aplikacemi, které se musí učit, stejně jako souvisejícími přihlašovacími údaji, které musí uchovávat a zapamatovat," řekl Rick Malone, ředitel vývoje obchodu ve společnosti McCreadie Group. „Hledáme řešení, která zajistí týmům zkoumajícím léčiva flexibilitu při zvládání pracovních povinností, a zároveň budou plnit specifické potřeby sponzorů. Jsme velmi rádi, že budeme spolupracovat se stejně smýšlejícím partnerem, jakým je společnost endpoint, která považuje spojení potřeb center a sponzorů prostřednictvím naší „premiérové" integrace, za přínos pro všechny zúčastněné strany. Společnosti McCreadie Group a endpoint investovaly více než rok do vývoje řešení, které usnadňuje život centrům a zároveň poskytuje sponzorům lepší integritu dat a načasování."

„Kromě toho, že jde o příslib prohloubení společných zkušeností, silných stránek a jasných výhod přímé interakce mezi partnery, uvědomujeme si, že je to rovněž výzva pro ty, kteří se k této skupině připojí," řekl Vincent Puglia, ředitel strategické aliance společnosti endpoint. „Konzistentní zapojování, prohlubování diskuzí, překonávání bariér, implementace nových obchodních modelů a neustále dotazování „co dál?" a „co dalšího můžeme udělat?" představuje značný závazek. Nebude pro každého, ale pro ty, kteří přijmou ConnectionPOINT jako misi, nemůže být návratnost nadhodnocená."

Další informace

Navštivte naše internetové stránky, kde se dozvíte více o programu společnosti endpoint ConnectionPOINT.

Spojte se se společností endpoint na síti LinkedIn

O společnosti endpoint

Firma endpoint je dodavatelem systémů a řešení pro přírodovědní obory, která využívají technologii interaktivní odpovědi (IRT® - Interactive Response Technology). V posledních deseti letech firma vybudovala špičkový tým profesionálů a vyvinula řadu špičkových produktů a technologií, které pomáhají zadavatelům úspěšně vést a provádět klinická hodnocení. Její dynamické IRT řešení PULSE ® umožňuje randomizaci pacientů do klinických hodnocení, řízení a vedení klinického hodnocení a správu center, kde klinická hodnocení probíhají a spolu s naším nástrojem DRIVE pro řízení pohybu studijního léčiva, podstatně zvyšuje produktivitu práce, snižuje provozní náklady a zajišťuje včasné a přesné dávkování studijního léčiva. Firma endpoint sídlí v kalifornském San Francisku a má pobočky po celých Spojených státech amerických, Evropské unii a Asii. www.endpointclinical.com

Kontaktní informace:

Catherine Ditzler

Zástupkyně ředitele marketingu

endpoint Clinical

Tel.: 1-415-688-3424

Email: cditzler@endpointclinical.com

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1492175/endpoint_Clinical_Launches_ConnectionPOINT.jpg

Keywords USA-zdraví-léky-farmacie-počítače-endpoint Clinical

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Health service
IT, telecommunications
Chemical and pharmaceutical industries

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.