První virtuální dopravní veletrh

Veletrhyvirtualne.cz – ve spojení redakcí odborných časopisů Dopravy a Silnice, Truckeru a vydavatelství Business Media CZ byl připraven první plně interaktivní virtuální dopravní veletrh v České republice. Pro účely veletrhu byla vytvořena inovativní platforma plně vybaveného výstavního areálu, jehož vnitřní i vnější struktura je připravena nabídnout vystavovatelům a návštěvníkům mimořádně atraktivní prostředí, které zajistí efektivní setkávání vystavujících firem s jejich partnery a potenciálními klienty.

Technická infrastruktura prvního českého dopravního virtuálního veletrhu umožňuje vystavujícím firmám plně komunikovat se zákazníky a partnery v reálném čase, návštěvníci budou mít k dispozici na stáncích vystavovatelů např. personálem obsazenou „ recepci“, dále místnost s projekcí video-prezentací vystavovatele, nebo přehledný prostor s názvem “Novinky a aktuality“. K dalším inovacím patří možnost účasti na řadě videokonferencí, přednášek a rozhovorů s odborníky z praxe i akademické sféry, přenášených i simultánně (na výběr více akcí ve stejném čase).

Virtuální dopravní veletrh reprezentuje inovativní přístup v oblasti komunikace v prostředí zájemců o novinky na trhu dopravy, manipulace a logistiky. Umožní vystavujícím firmám okamžitý kontakt se zákazníky ze všech českých regionů i ze zahraničí. Inovativní technologie, online interakce a možnost připojit se z jakéhokoli místa, přináší zajímavé nové možnosti.

Na virtuálním veletrhu Doprava, manipulace a logistika se očekává účast několika desítek firem a institucí, s návštěvou několika tisíc hostů z řad odborníků, studentů a pedagogů technických a dopravních škol, i laické veřejnosti. První plně interaktivní dopravní virtuální veletrh proběhne ve dnech 10. -12. 5. 2021. Registrace účastníků a návštěvníků je spuštěna a zpracování objednávek vystavovatelů na tuto mimořádnou akci na českém dopravním trhu proběhne do 30. 4. 2021.

Pro více informací navštivte http://www.veletrhyvirtualne.cz

Více informací o Business Media CZ naleznete na bmczech.cz

Kontakt: Jiří Štěpánek , šéfredaktor, jiri.stepanek@bmczech.cz

Keywords ČR-doprava-média-trh-firmy-Business Media CZ

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Automotive industry, transport and machinery
Business, marketing
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.