Společnost iHerb otevírá své šesté distribuční centrum v Hongkongu

Společnost iHerb s potěšením oznámila, že otevírá své šesté distribuční centrum v Hongkongu. Jde o druhé centrum v zámoří, které bude sloužit klientům v Číně, Hongkongu, Japonsku, Malajsii, Singapuru a v Thajsku. Distribuční centrum bude rozesílat až 6 000 nejprodávanějších produktů společnosti iHerb a zvýší rychlost dodávek nejoblíbenějších položek pro zákazníky. Ti, pokud odešlou objednávku před 13. hodinou hongkongského času, obdrží zboží následující den.

Distribuční centrum v Hongkongu je budováno ve spolupráci s firmou DB Schenker, která zodpovídá za kompletní služby řízení skladu. S nejmodernějším AGV robotickým řešením, které zvýší efektivitu rozvozu, by mělo distribuční centrum zpracovávat až 20 000 objednávek denně.

„Jsme velmi spokojeni s výkony a odbornými znalostmi společnosti DB Schenker během vývoje konceptu, implementace a zaváděcích fází této nové spolupráce," řekla Miriee Chang, provozní ředitelka společnosti iHerb Global Logistics. „S touto novou provozovnou budeme schopni uspokojovat naše zákazníky v Asii rychleji, s prvotřídní přesností a výrazně zlepšíme zkušenosti zákazníků."

Všechna distribuční centra společnosti iHerb splňují nejpřísnější normy čistoty a správné výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practice). Kromě toho je zde udržováno chladné klimatizací řízené prostředí s teplotou 23°- 24 ° Celsia. Společnost rovněž disponuje velkými průchozími chladícími jednotkami pro položky obsahující bakterie acidofilus, které vyžadují regulované teploty.

O společnosti iHerb: Společnost iHerb je jedním z největších amerických maloobchodních prodejců, který nabízí 30 000 produktů od 1 200 špičkových značek milionům zákazníků na celém světě. Společnost iHerb rozesílá přímo z nejmodernějších klimatizovaných skladů s certifikací GMP zákazníkům do 188 zemí a teritorií. Společnost iHerb od roku 1996 neustále inovuje a snaží se dodávat produkty nejvyšší kvality za nejlepší možnou cenu, aby byli zákazníci co nejspokojenější. https://www.iherb.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/742063/iHerb_Logo.jpg

KONTAKT: press@iherb.com

Keywords USA-obchod-trh-trendy-iHerb

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.