U krásných ilustrací děti lépe popíšou své pocity

Unikátní. Originální. Plná velkoformátových ilustrací s podrobnými detaily. Přemýšlivá. A hlavně opravdu krásná. O téhle knize se těžko píše, ta se musí vidět.

Kniha MAPY MÝCH POCITŮ italské malířky a ilustrátorky Bimby Landmann je vyprávěním o malém chlapci, který se vydává na cestu za poznáním nových zemí, zemí vlastních pocitů. Po nadějném začátku v Zemi naděje poznává v Zemi strachu i svého zvířecího společníka a společně pak putují příběhem, od jedné země k druhé, od pocitu k pocitu. A když je osud na čas rozdělí, otevírá to cestu k dalším dosud nepoznaným krajinám, Zemi žárlivosti nebo Zemi smutku. Ale jako každá správná pohádka i tahle má dobrý konec a jejich pouť končí na Ostrově lásky.

Bimba Landmann je italská ilustrátorka. Její knihy byly přeloženy do více než 20 jazyků, své kresby vystavovala v Londýně, Tokiu, USA i celé Evropě. Považuje se za žačku českého ilustrátora Štěpána Zavřela.

ISBN:978-80-262-1725-1

Nakladatelství: Portál, s. r. o.

Vydejte se na cestu do lidského nitra, průvodcem vám budou Mapy mých pocitů | Nakladatelství Portál (portal.cz)

obchod.portal.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-Itálie-literatura-výtvarné-děti-firmy-Portál

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Culture

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.