Zakladatelka společnosti Glamhive Stephanie Sprangers a vizážistka slavných osobností Nicole Chavez oznámily digitální summit zimního stylu a módy Winter Style and Beauty Summit

Stephanie Sprangers, zakladatelka a generální ředitelka společnosti Glamhive(Foto: Mary Kay Inc.) Diana Madison, herečka a producentka (Foto: Mary Kay Inc.) Alexis Bennett, autorka komerčních textů časopisu Vogue (Foto: Mary Kay Inc.) Aliza Licht, zakladatelka a prezidentka Leave Your Mark (Foto: Mary Kay Inc.)

Konference spojí přední osobnosti z oblasti stylu a krásy, aby diskutovaly o módě, kráse a podnikání.

Společnost Glamhive oznámila, že 27. února 2021 uspořádá svou čtvrtou online konferenci. Digitální summit zimního stylu a módy Glamhive Digital Winter Style and Beauty Summit spojí přední představitele světa módy a krásy, od stylistky Kristen Bell po Cindy Eckert, která investuje do perspektivních firem s ženami na vedoucích pozicích. Pokrokoví přední představitelé odvětví budou hovořit o módě, kráse a podnikání a dalších tématech. Na pořádání akce se podílí Stephanie Sprangers a Nicole Chavez.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20210224005275/en/

„Jsem moc ráda, že jsme součástí summitu stylu a krásy společnosti Glamhive, zejména v této náročné době. Tyto akce dodávají pocit společenství, který ve světě tvůrčích talentů chybí, a zároveň možnost navázat skvělé kontakty s dalšími umělci,“ řekla Nicole Chavez, stylistka slavných osobností, která je v současnosti jednou z nejžádanějších specialistek v tomto oboru. Mezi její klienty patří největší filmové hvězdy Kristen Bell, Rachel Bilson, Jessica Simpson, Ellie Bamber, Scarlett Johansson, Catherine Zeta-Jones a mnoho dalších. Její práce byla představena v mnoha časopisech, jako například W, InStyle a Harper's Bazaar.

„Vizí společnosti Glamhive je zpřístupnit výhody spolupráce s osobními stylisty každému, kdekoli. Naše digitální akce představují skvělé rozšíření této myšlenky. Dobrou stránkou minulého roku bylo, že jsme zkusili přesunout naše akce do digitální sféry, a tak umožnili každému a kdekoli, aby se setkal a učil od největších odborníků z oboru,“ řekla Stephanie Sprangers, zakladatelka a generální ředitelka společnosti Glamhive. Sprangers je zakladatelkou a generální ředitelkou společnosti Glamhive, internetové služby pro osobní styling, díky které se kdokoli může spojit s vynikajícími osobními stylisty a odborníky na líčení přímo z Hollywoodu přes Instagram. Společnost Glamhive vyvinula svůj vlastní software, díky kterému mohou klienti se svými stylisty spolupracovat stoprocentně on-line, což umožňuje spolupráci kdekoli na světě.

V celodenním programu, na který jsou v prodeji vstupenky, vystoupí více než 60 přednášejících. Níže naleznete přehled některých témat, o kterých budou přednášející z řad slavných osobností hovořit.

PŘEHLED TÉMAT:

Denní program je rozdělen na 22 segmentů ve dvou sekcích. Přehled:

 • Styl na červeném koberci: Vytváření kultovních momentů
 • Trendy 2021: Styl po pandemii
 • Vítězství ve hře stylů: Retro je vaše tajná zbraň
 • Příručka stylisty: Jak získat nejlepší styl vašeho života
 • Beauty Boss Babe: Interview s Jamie Kern Lima
 • Jedinečný manuál „snadného“ účesu
 • Udržujte se v kontaktu: Nejlepší kosmetické trendy na Instagramu a TikToku
 • Astrologie módy: Se Susan Miller
 • Víc než je vidět: Co o vás prozradí vaše šaty
 • Návratnost investic do stylu: Jak se vyplatí se dobře oblékat
 • Můj příběh: Přínosné rady od žen, které to dotáhly na špičku

PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

Mezi přednášejícími budou stylisti a vizážisti a poradci slavných osobností, kteří spolupracují s největšími hvězdami v Hollywoodu i jinde, jako například:

Angelina Jolie, Serena Williams, Mandy Moore, Sarah Jessica Parker, Kristen Bell, Khloe Kardashian, Robert Downey Jr., Keanu Reeves, Sharon Stone, Serena Williams, Miranda Lambert, Julianne Moore a další.

STYLISTI SLAVNÝCH OSOBNOSTÍ:

Nicole Chavez, Jill + Jordan, Jeanne Yang, Jennifer Rade, Tara Swennen, Janelle Miller, Lindsey Dupuis, Tiffany Gifford, Kesha McLoud a Sonia Young.

VIZÁŽISTI A KADEŘNÍCI SLAVNÝCH OSOBNOSTÍ:

Tommy Buckett, Todd Harris, Diana Madison, Danny Moon, AJ Crimson a Helen Reavey.

PODNIKATELÉ, NÁVRHÁŘI A PŘEDNÍ OBCHODNÍCI:

Claire Sulmers (Fashion Bomb Daily), Hillary Kerr (WhoWhatWear), Tara Rudes Dann (L'Agence), Steven Dann (Designer), Cindy Eckert (The Pink Ceiling Fund), Helen Ravey (Act+Acre), Cassandra Cadwell (Violet Grey), Michelle Waugh (Designer), Clarissa Egana (Port De Bras), Amy Rosoff Davis (Celebrity Trainer), Jamie Kern Lima (IT Cosmetics).

MODERÁTOŘI:

Brian Underwood (O Magazine), Brooke Jaffe (Penske Media), Pandora Amoratis (Daily Mail), Andrea Lavanthal (PEOPLE), Robin Nazzaro (O Magazine), Alexis Bennett (Vogue) a Kibwe Chase-Marshall (The Kelly Initiative).

Celodenní vstupenka na konferenci stojí 149 amerických dolarů. Sponzorem akce Glamhive Digital Winter Style and Beauty Summit je společnost Mary Kay Inc. a její studio Mary Kay Global Design Studio.

Další informace naleznete na stránkách www.glamhive.com/upcoming.

O společnosti Glamhive

Společnost Glamhive založila podnikatelka Stephanie Sprangers v roce 2017 s cílem demokratizovat osobní styling a předpokladem, že sebevědomí, které přichází s půvabem, by nemělo být vyhrazeno jen bohatým a slavným.

Zkušenost s online stylingem si může vyzkoušet kdokoli s Wi-Fi připojením. Může on-line komunikovat s odborníky na styling, kteří mu poskytnou podporu potřebnou k tomu, aby se stal nejlepší verzí sebe sama. Pro stylisty představuje komplexní platformu, díky které mohou 100% virtuálně rozšiřovat svou síť a podnikání.

O společnosti Mary Kay

Originální žena bořící mýty Mary Kay Ash založila svou kosmetickou firmu před více než 57 lety se třemi cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má miliony nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa. Firma Mary Kay se snaží věnovat výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, dekorativní kosmetiku, doplňky stravy a parfémy. Společnost Mary Kay se snaží pomáhat ženám a jejich rodinám tím, že na celém světě spolupracuje s organizacemi , které se zaměřují na výzkum rakoviny, ochranu obětí domácího násilí, zvelebování společnosti a zvyšování sebevědomí dětí, aby si dokázaly splnit své sny. Původní vize paní Mary Kay Ash - „postupně zlepšovat jednu rtěnku denně“ - tak i nadále platí. Další informace naleznete na stránkách MaryKay.com.

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210224005275/en/

Kontakty

Stephanie Sprangers, zakladatelka a generální ředitelka společnosti Glamhive

Email : stephanie@glamhive.com

Tel : +1.206.851.0446

Zdroj: Mary Kay

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Keywords USA-móda-styl-internet-Glamhive-Mary Kay

Region
USA, Canada, U.N.

Category
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.