Legendární profesionální pračky a sušičky řady Speed Queen společnosti Alliance Laundry Systems přicházejí na evropský trh

Nová řada Speed Queen Professional je všestranná, snadno kombinovatelná, odolná a vztahuje se na ni tříletá záruka

Alliance Laundry Systems, globální lídr v oblasti pracích zařízení, uvádí na evropský trh novou univerzální řadu praček a sušiček Speed Queen Professional. Do této řady patří pračky s předním plněním, sušičky (elektrické a plynové) a sestavy pračka-sušička/sušička-sušička s možností postavení na sebe, využívající prvotřídní technologie značky. Evropští zákazníci si tak nyní budou moci vybrat z celosvětově nejprodávanějších profesionálních zařízení v tomto oboru, které se již osvědčily na trzích ve Spojených státech, Latinské Ameriky a Tichomoří.

„Tato univerzální řada nabízí výjimečnou škálu strojů pro různé segmenty, jakými je správa budov, kempy, HoReCa (HOtel, REstaurant, Café/CAtering - hotelů, restaurací, kaváren/cateringu) a mnoho dalších," uvedl obchodní ředitel Alliance Laundry Systems pro Evropu, Blízký východ, Afriku a Indii Rocco di Bari. „Řada Speed Queen je již v zahraničí dobře známa svou legendární spolehlivostí a rychlým praním a sušením, díky kterému si získala své jméno. Tato řada přináší také spoustu technických vylepšení pro zefektivnění provozu a je podporována tříletou zárukou na všechny díly - jedná se tedy o nejkomplexnější záruku na trhu."

Modely Speed Queen Professional jsou vzájemně kombinovatelné. Prostřednictvím aplikace Speed Queen Insights jsou majitelé informováni o provozu strojů na dálku. Tyto sofistikované údaje o zákaznících pomáhají výrazně zdokonalit řízení a marketing prádelen. Jejich hodnota se osvědčila u tisíců instalací v zahraničí a více než 800 licencovaných prádelen Speed Queen v celé Evropě. Řada Speed Queen Professional je velmi flexibilní a nabízí také model s programem pro praní mopů.

Již více než 110 let si Speed Queen, prémiová značka světového lídra v oblasti komerčního prádelenského zařízení Alliance Laundry Systems, buduje bezkonkurenční pozici díky perfektní spolehlivostí podporované komplexní tříletou zárukou. Řada Speed Queen je postavena na základech odborného inženýrství a designu včetně špičkového testování životnosti v nejmodernějších zkušebních laboratořích ve Spojených státech.

Chcete-li se dozvědět více o řadě Speed Queen Professional a jejím příslušenství technologických nástrojů včetně aplikace Speed Queen Insights a programátoru Quantum, navštivte stránku https://protect-us.mimecast.com/s/NrBbCQWX91UX7696UM6-Gq?domain=speedqueenprofessional.com .

O Speed Queen Professional - Speed Queen je značka předního světového výrobce komerčního prádelenského zařízení Alliance Laundry Systems LLC se sídlem v Riponu ve státu Wisconsin. Speed Queen poskytuje manažerům velkých řetězců, majitelům samoobslužných prádelen a malým podnikům řadu inovativních a spolehlivých komerčních praček, sušiček a dalšího vybavení určeného pro prádelny. Společnost Speed Queen, která je lídrem ve svém oboru, přislíbila poskytovat své odborné znalosti o trhu a vyhovět tak všem potřebám prádelen. Za tímto účelem nabízí společnost prostřednictvím své služby Alliance Finance (dostupné ve Španělsku, Francii a Itálii) stabilní a dlouhodobé kapitálové řešení vytvořené speciálně pro prádelenský průmysl. Chcete-li se dozvědět více, navštivte stránky https://protect-us.mimecast.com/s/nR6uCVOW3ms2MlXlUQno3T?domain=speedqueenprofessional.com .

Logo - https://protect-us.mimecast.com/s/daEmCOYG37FN3AwATEXhxE?domain=mma.prnewswire.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1171675/Alliance_Laundry_Systems_Logo.jpg

Mediální kontakt: Inès de La Ruffie - ines.delaruffie@alliancels.com - +34 93 479 54 10

Keywords USA-elektronika-trh-Alliance Laundry Systems

Region
USA, Canada, U.N.

Category
IT, telecommunications
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.