Společnost Risen Energy díky svým solárním modulům řady Titan s velkými 210 mm wafery znovu posílila svůj podíl na trhu

Pro výrobce solárních panelů, firmu Risen Energy Co., Ltd., začíná letošní rok velmi dobře. Firma odeslala první zahraniční dodávku svých solárních modulů řady Titan s velkými 210 mm wafery, díky kterým má skvělou příležitost k dalšímu růstu na globálních trzích.

Firma Risen Energy úspěšně uskutečnila první světovou dodávku solárních modulů Titan s 210 mm wafery a celkovým výkonem 500 W. První dodávka směřovala do Ipohu, kde sídlí malajsijská energetická firma Armani Energy Sdn Bhd.

Navíc firma k dnešnímu dni dokončila dodávky modulů s celkovým výkonem téměř 200 MW a 600 MW, a to na základě objednávky z roku 2020 od polské společnosti Corab, která patří mezi přední výrobce technologií pro montáž fotovoltaických systémů. Součástí této objednávky byla celá řada modulů firmy Risen Energy s velkými 210mm wafery, které budou využity ve střešních, pozemních a dalších projektech.

Brazilští zákazníci firmy Risen Energy objednávají moduly s výkonem 54 MW a 160 MW. Moduly s 210mm wafery firmy Risen Energy se staly přednostní volbou zákazníků v Brazílii, kde podíl společnosti Risen Energy na trhu stále roste. Společnost Greener, přední brazilská organizace v oblasti analýz místního energetického trhu, nedávno zveřejnila žebříček nejrozšířenějších zahraničních značek fotovoltaických modulů na místním trhu za rok 2020 a produkty firmy Risen Energy se umístily z deseti značek na třetím místě, přičemž tvořily 87 % veškerého dovozu fotovoltaických modulů.

V Jižní Koreji firma Risen Energy uzavřela v roce 2020 ve spolupráci se společností SCG Solutions Co., Ltd, která je jedním z největších distributorů na místním trhu, objednávky na dodávky fotovoltaických modulů o celkovém výkonu 130 MW. Všichni koncoví zákazníci jsou přední korejské firmy, včetně Korejského institutu pro solární energii (moduly jsou určeny pro projekt solární elektrárny Jeonnam Solar Power Plant) nebo společnosti Nongshim, předního výrobce potravin a nápojů (moduly jsou určeny pro střešní instalace na výrobních závodech společnosti). Díky těmto objednávkám si firma Risen Energy vybudovala na korejském trhu pevné základy pro další růst.

Kromě partnerské spolupráce s firmou SCG Solutions firma Risen Energy navázala také spolupráci s několika dalšími předními korejskými energetickými firmami, což je potvrzením jejího úspěchu na místním trhu. Firma LS Electric, výrobce elektrických zařízení, si vybrala 210mm moduly firmy Risen Energy pro střešní solární projekt na jedné z budov korejského velvyslanectví v Japonsku. Navíc firma LS Electric zamýšlí další spolupráci se společností Risen Energy na nadcházejících velkých projektech.

Jako přední světový výrobce fotovoltaických modulů se firma Risen Energy neustále zaměřuje na technologické inovace a zlepšování kvality svých služeb a spolupracuje s mnoha partnery na celém světě na změnách způsobu výroby a distribuce elektrické energie.

KONTAKT: Tina Feng, +86-574-59953077

Keywords Čína-energie-ekologie-firmy-Risen Energy

Region
Asia, Australia

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.