Fúze dvou předních MarTech hráčů se dotýká i Česka

BrandMaster a Papirfly - dva přední poskytovatelé marketingových technologií (MarTech) ohlašují spojení. Fúzí obou firem vzniká jedna z nejsilnějších globálních společností na poli brand management nástrojů.

Tato fúze se dotkne i Česka, kde má BrandMaster od roku 2017 klíčovou část svého vývojového a designového týmu. Podle výkonného ředitele české pobočky BrandMaster Martina Landsbergera Pospíšila je tento strategický krok naplněním dříve vytyčeného cíle stát se globálním hráčem na MarTech trhu. Ten momentálně zažívá rychlý rozvoj a jen za loňský rok vyrostl o 13,6 %, což podle něj přinese i do Česka nové pracovní příležitosti. Obě společnosti se dlouhodobě pohybují v oblasti brand managementu a nabízejí firmám nástroje pro efektivnější budování firemní identity, značky zaměstnavatele či retailového marketingu. Momentálně jejich služby využívá přes pět set společností a jeden milion aktivních uživatelů každý den. Mezi jejich klienty patří BMW, Mercedes Benz, Helly Hansen a stovky dalších z farmaceutického, bankovního nebo telekomunikačního sektoru.

O BrandMaster

Vyvíjíme inovativní marketingové nástroje. Pomáháme tím firmám po celém světě efektivně spravovat jejich značku a šetřit peníze. BrandMaster začal v roce 1998 jako malá norská firma. Dnes zaměstnává téměř sto lidí a kromě Osla má pobočky i v České republice, Švédsku, Německu, Estonsku, Spojených státech či Velké Británii. Spojujeme technologie a marketing a nabízíme inovativní automatizovaná řešení pro budování silné značky, kvalitní komunikace a konzistentní prezentace. Věří nám takové společnosti jako BMW, Equinor, Mercedes-Benz a více než 300 dalších. Každý den používá naše nástroje více než půl milionu marketérů a designérů po celém světě. Podařilo se nám vybudovat společnost, která se stala evropským lídrem v marketingové automatizaci a udává trendy v brand managementu 21. století.

www.brandmaster.com

O Papirfly

Papirfly je softwarová společnost zabývající se Brand Activation Managementem (BAM). Soustředí se zejména na oblast employer brandingu, korporátní komunikace a retail marketingu a umožňuje firmám pracovat se značkou zcela novými způsoby. Lokální i globální týmy společně mohou vytvářet, sdílet a spravovat své digitální i tištěné materiály bez potřeby agentur či specialistů. Pobočky má v Norsku, Velké Británii a Dánsku.

www.papirfly.com

Kontakt pro média a dodatečné info:

Denisa Zahradnická

Marketing Specialist

e-mail: denisa.zahradnicka@brandmaster.com

Keywords ČR-trh-hospodářství-počítače-firmy-software-marketing-Brand Master

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.