Nová aplikace Auta Super umožňuje návštěvu firemního showroomu a prohlídku aut ve VR/AR realitě

Prohlédnout si vůz z aktuální nabídky nikoliv naživo, ale v rozšířené a virtuální realitě, která tu skutečnou věrně napodobuje, dovoluje nová mobilní aplikace společnosti Auta Super, s. r. o. Aplikace je dostupná pro zařízení iOS i pro Android.

Nová aplikace Auta Super díky použité technologii virtuální (VR) a rozšířené (AR) reality dokonale simuluje reálnou návštěvu firemního showroomu v Praze. Uživatel vstoupí přímo do předváděcího prostoru, v němž se lze volně procházet a prohlížet si nabízené značky automobilů ze všech stran. "Jde o de facto plnohodnotnou alternativu osobní návštěvy, kdy si zákazníci mohou z pohodlí domova, nebo z kteréhokoliv jiného místa na světě, nezávazně a v klidu prohlédnout nabízené vozy a v případě zájmu nás kontaktovat," řekla Petra Suchánková, ředitelka rozvoje společnosti Auta Super.

Stačí kliknout na konkrétní model a uživateli se načte jeho podoba ve 3D. Na postranní liště pak uvidí na fotografiích konkrétní dostupné vozy, přičemž si díky konfigurátoru barev může zobrazit dostupné barevné varianty. Dále si zde přečte podrobné informace o nabízeném vozidle včetně ceny, k dispozici je i virtuální prohlídka interiéru a fotogalerie. Funkce AR umožňuje uživateli umístit vizuálně vybrané vozidlo v reálné velikosti do své garáže, nebo před dům, a to pomocí jeho mobilního zařízení. Samozřejmě nechybí informace o financování a pojištění vozu, přímý kontakt s prodejcem a možnost sdílení vybraného vozu.

"Součástí virtuálního showroomu je rovněž VIP zóna. Klienti se tedy skrze aplikaci seznámí s vozy, které máme v nabídce, ale nelze je prozatím prezentovat v inzerci. Přístup do VIP zóny je podmíněný zadáním hesla, přičemž ne vždy bude nabídka přístupná všem uživatelům aplikace," vysvětlila Suchánková. Jak dodala, firma pracuje na dalším rozšíření funkcí a postupném doplňování modelů vozidel z nabídky. Aplikace bude do budoucna umožňovat vizualizaci nabízených úprav vozů od AS-Performance.cz v podobě polepů, body kitů, tónování oken a dále prohlídku ekozóny. Podle Suchánkové jsou možnosti využití virtuální reality neomezené.

Kontakt:

jméno: Petra Suchánková

Ředitelka rozvoje

e-mail: petra.suchankova@autasuper.com

O Auta Super: Společnost Auta Super, s. r. o., se specializuje na prodej zánovních automobilů střední a vyšší třídy. Vznikla v roce 2010 s myšlenkou chovat se ke klientům jako k dobrým přátelům a poskytovat jim špičkové služby. Zákazníkům nabízí komplexní servis, včetně financování, pojištění a údržby vozu. Více info na www.autasuper.com.

Keywords ČR-automoto-trh-internet-firmy-Auta Super

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Automotive industry, transport and machinery
IT, telecommunications
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.