Tommy Hilfiger vyzývá sociální podnikatele k účasti na soutěži Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge

U příležitosti spuštění třetího ročníku soutěže značka silně podporuje podnikatele z řad Afroameričanů, domorodého obyvatelstva a rozličných etnik (BIPOC), aby se do výzvy přihlásili; k registraci vyzývá i spotřebitele, kteří budou jejich příspěvky hodnotit.

Značka Tommy Hilfiger, která spadá pod společnost PVH Corp. [NYSE: PVH], s potěšením oznamuje, že registrace do třetího ročníku soutěže Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge se otevřely 6. ledna a poběží až do 8. března 2021. Tento mezinárodní program si klade za cíl podporovat podniky ve fázích start-up a scale-up, které vyvíjejí řešení s pozitivním sociálním dopadem na prostředí módního průmyslu. Od prvního ročníku v roce 2018 bylo v rámci soutěže rozděleno na 350.000 eur podnikatelům, kteří stojí za svými názory a kteří jsou odhodláni prosazovat pozitivní změny ve svých komunitách. V návaznosti na svou filozofii "Waste Nothing and Welcome All" ("Navrhovat módní výrobky tak, aby se ničím neplýtvalo a současně zůstat značkou dostupnou pro všechny") usiluje značka ve třetím ročníku soutěže o posílení a podporu podnikatelů z BIPOC komunit, kteří se snaží tyto komunity rozvíjet a zasazují se o inkluzivnější budoucnost módního průmyslu. Značka vyzývá i spotřebitele, aby se do soutěže zapojili a pomohli posoudit příspěvky účastníků

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Zprávu v jejím plném znění naleznete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20210105006033/en/

"Soutěž Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge vyzdvihuje podnikatele, kteří vkládají svá srdce i duše do snah o pozitivní sociální změnu v našem průmyslu," uvedl Tommy Hilfiger. "Letos chceme představit ještě rozmanitější škálu perspektiv, nápadů a komunit podporou BIPOC podnikatelů. Je naší povinností zasazovat se o změny v módním průmyslu. Jsem poctěn, že mohu stvrzovat náš závazek k inkluzi a rovnému zastoupení prostřednictvím nadcházející události Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge."

Podniky zaujaté soutěží jsou vybídnuty k předložení svých návrhů projektů se zaměřením na vytvoření inkluzivnějšího módního řetězce hodnot. Z uchazečů bude vybráno šest finalistů, kteří budou vyzváni, aby své projekty za podpory specialistů z Tommy Hilfiger a externích odborníků přivedli k životu ve virtuálním prostředí. Finalistům s prezentací jejich výsledných konceptů pomůže trénink od zkušených koučů. Prezentace projektů prestižní porotě a přidruženému publiku proběhne na celosvětové finální akci Tomy Hilfiger Fashion Frontier Challenge, která se bude konat začátkem roku 2022.

Ve snaze dále prosazovat inkluzi pozvala značka Tommy Hilfiger spotřebitele, aby se zúčastnili akce i jako členové poroty spotřebitelů, a pomohli tak vybrat letošní finalisty. Spotřebitelé budou mít za úkol zúžit okruh finalistů z 200 na 50, přičemž každému z nich (členů poroty) budou on-line zaslány alespoň čtyři projekty na posouzení prostřednictvím mikrostránky značky. Registrace do spotřebitelské poroty probíhají na https://responsibility.pvh.com/tommy/fashion-frontier-challenge/ a uzavírají se 8. února.

Oproti minulým létům byly následující ceny v soutěži zvýšeny, aby byl vítězům poskytnut dostatek financí a znalostí pro rozvoj jejich podnikatelského nápadu:

  • Celkem 200.000 eur bude rozděleno mezi vítěze s šancí na dodatečných 15.000 eur za výhru v hlasování o favoritovi publika
  • Jednoletý mentorský program s globálními interními experty z Tommy Hilfiger
  • Místo v programu sociálního podnikání organizace INSEAD (ISEP)
  • Jednoletý mentorský program pod záštitou organizace INSEAD

"I přesto, že se módní průmysl posouvá vpřed vstříc větší inkluzi a rozmanitosti, čeká ho ještě dlouhá cesta," prohlásil Martijn Hagman, generální ředitel Tommy Hilfiger Global. "Skrze soutěž Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge stvrzujeme náš závazek k rovnému zastoupení a rozmanitosti a pomáháme zasazovat se o změny, které nejvíce chceme a potřebujeme vidět."

Posláním značky Tommy Hilfiger je stát se módní společností, která navrhuje módní výrobky tak, aby se ničím neplýtvalo, a současně zůstávala značkou dostupnou pro všechny; přední návrhářskou udržitelnou společností v oblasti životního stylu prostřednictvím způsobu, jakým vyrábí své produkty, řídí své operace a propojuje své komunity se zúčastněnými stranami. Více informací o cestě Tommy Hilfiger k udržitelnosti v rámci strategie Forward Fashion společnosti PVH naleznete na https://global.tommy.com/en_int/about-us-corporate-sustainability .

Více informací o Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge, včetně pokynů k registraci naleznete zde: https://responsibility.pvh.com/tommy/fashion-frontier-challenge/ .

Přátelé a sledující značky jsou zváni, aby se připojili ke konverzaci na sociálních médiích pomocí #TommyHilfiger a @TommyHilfiger.

# # #

O značce Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger je jedním z nejvýznamnějších světových návrhářů v oblasti životního stylu. Jeho portfolio zahrnuje značky TOMMY HILFIGER a TOMMY JEANS. Zaměřuje se na navrhování a prodej vysoce kvalitního pánského a sportovního oblečení, kolekcí dámského a sportovního oblečení, dětského oblečení, džínových kolekcí, spodního prádla (včetně toalet, ložního a odpočinkového oblečení), obuvi a doplňků. Prostřednictvím vybraných držitelů licencí nabízí Tommy Hilfiger doplňkové produkty životního stylu, jako například brýle, hodinky, vůně, atletické oblečení (pro golf a plavání), ponožky, drobné kožené zboží, domácí zboží a zavazadla. Produktová řada TOMMY JEANS nabízí džínové oděvy a obuv pro muže a ženy, módní doplňky a parfémy. Zboží značek TOMMY HILFIGER a TOMMY JEANS je k dispozici zákazníkům po celém světě prostřednictvím rozsáhlé maloobchodní sítě TOMMY HILFIGER a TOMMY JEANS, specializovaných prodejen a obchodních center, vybraných online prodejců a také na webových stránkách tommy.com.

O společnosti PVH Corp.

PVH je jednou z nejobdivovanějších módních a lifestylových společností na světě. Ovládáme značky, které módu posunují vpřed - pro dobrou věc. Naše portfolio zahrnuje takové kultovní značky jako Calvin Klein, TOMMY HILFIGER, Van Heusen, IZOD, ARROW, Warner’s, Olga a značky Geoffrey Beene, stejně jako značku prádla True&Co. Prodáváme různé výrobky pod těmito a jinými vlastními a licencovanými značkami, které jsou známé na národní i mezinárodní úrovni. Společnost PVH má více než 40 tisíc partnerů a spolupracovníků ve více než 40 zemích světa a naše roční tržby dosahují 9,9 miliardy amerických dolarů. To je Naše Síla. To je Síla PVH.

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Twitteru a LinkedInu.

Původní verzi zprávy naleznete na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20210105006033/en/

Kontakty

Kontakt na značku Tommy Hilfiger

Baptiste Blanc

Vrchní ředitel pro globální komunikaci

E-mail: baptiste.Blanc@tommy.com

Tel: +31 62904 2334

Zdroj: Tommy Hilfiger

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Keywords Nizozemsko-trh-móda-firmy-Tommy Hilfiger

Region
Europe, EU, NATO

Category
Business, marketing
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.