Společnost RevBits byla za rok 2020 zařazena mezi 25 nejlepších firem na světě v oblasti kybernetické bezpečnosti

Společnost RevBits, přední poskytovatel řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti, byla organizací The Software Report zařazena do žebříčku 25 nejlepších firem v oboru za rok 2020 (Top 25 Cybersecurity Companies of 2020)

Společnost RevBits oznámila, že ji organizace The Software Report zařadila do svého žebříčku 25 nejlepších firem v oblasti kybernetické bezpečnosti pro rok 2020 (Top 25 Cybersecurity Companies of 2020).

Firmy, které se v roce 2020 do žebříčku dostaly, patří mezi nejinovativnější a technologicky nejvyspělejší organizace z hlediska ochrany svých zákazníků před kybernetickými hrozbami.

Společnost RevBits toto ocenění získala spolu s předními a zavedenými organizacemi v oboru, jako jsou například firmy McAfee, Palo Alto a další. "Je pro nás velkou poctou, že se nám znovu, jako velmi mladé společnosti a v tomto velice konkurenčním prostředí, podařilo získat ocenění za inovace, které zavádíme a nabízíme našim klientům," řekl David Schiffer, generální ředitel firmy RevBits.

Organizace The Software Report obdržela stovky návrhu na zařazení do svého žebříčku. Oceněné firmy uplatňují proaktivní přístup a využívají špičkové technologické platformy, které zajišťují ochranu jejich zákazníků před celým širokým spektrem kybernetických útoků. Vzhledem k tomu, že stále více firem investuje do digitální transformace, jsou služby těchto firem z oboru kybernetické bezpečnosti kriticky důležité pro zajištění bezpečnosti dat a infrastruktury.

O společnosti RevBits

Společnost RevBits byla založena v roce 2018 jako firma zabývající se komplexní kybernetickou bezpečností. Naším cílem je poskytovat zákazníkům špičkové služby a zajistit jim ochranu před kybernetickými hrozbami. Společnost RevBits nabízí čtyři pokročilé bezpečnostní nástroje, které se skládají z deseti různých modulů, a dokáže tak zajistit ochranu i před těmi nejsofistikovanějšími kybernetickými hrozbami, kterým firmy musí čelit. Společnost RevBits se i nadále snaží inovovat a zavádět nová technologická řešení a v blízké budoucnosti nabídne jednu integrovanou platformu RevBits Cyber Intelligence Platform pro správu a ovládání všech svých čtyř nástrojů. Firma RevBits sídlí ve městě Mineola ve státě New York a má pobočky v Princetonu (New Jersey), Bostonu (Massachusetts) a v Antverpách (Belgie). Více informací o společnosti RevBits najdete na webové stránce www.revbits.com/aboutrevbits.

KONTAKT: Neal Hesterberg, neal.hesterberg@revbits.com

RevBits recognized as a Top 25 Cybersecurity Company in 2020 by The Software Report.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1222447/revbits_logo__002.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1392903/Software_Report_RevBits_Top_Cybersecurity.jpg

Keywords USA-počítače-firmy-RevBits

Region
USA, Canada, U.N.

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.