Vysoce výkonné fotovoltaické panely MaxSpan EastWest™ firmy GameChange Solar s fixním náklonem vynikají vysokým poměrem GCR (94 %) a těší se velké oblibě u zákazníků

Společnost GameChange Solar dnes oznámila, že její zákazníci stále častěji ve svých projektech vyžadují používání solárních panelů MaxSpan EastWest™ s fixním náklonem, které firma GameChange Solar vyrábí a dodává. Díky vysokému poměru GCR (94 %), konkurenceschopné ceně a odolné ocelové konstrukci s vysokou pevností jsou panely MaxSpan EastWest™ s fixním náklonem skvělou volbou pro provozovatele fotovoltaických elektráren, kteří požadují vysoký výkon.


Derick Botha, obchodní ředitel firmy GameChange Solar, řekl: "Panely MaxSpan EastWest™ s fixním náklonem firmy GameChange Solar nabízí vyšší výkon v kWh než fotovoltaické moduly s trackery a jsou navíc podstatně levnější. Díky tomu představují panely MaxSpan EastWest™ s fixním náklonem pro zákazníky skvělou alternativu ke klasickým modulům s trackery."


Kontaktní osoba pro dotazy médií:

Derick Botha

tel. +1 (302) 528-2125, e-mail: derick.botha@gamechangesolar.com


Související odkazy

https://www.gamechangesolar.com/


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1387812/Solar_Panel.jpg


Logo - https://mma.prnewswire.com/media/292966/GameChange_Solar_Logo.jpg

Keywords USA-energie-solární-firmy-GameChange Solar

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.