iHerb představila nové skvělé možnosti výdělku prostřednictvím svého programu odměn iHerb Rewards

iHerb, světová jednička v elektronickém obchodování se zdravotnickými a kosmetickými prostředky, představila nové skvělé změny svého programu odměn, které účastníkům nabízí nové skvělé možnosti jak získat odměny.


Program iHerb Rewards představil nové změny. Tento program umožňuje zákazníkům získávat kredity, které mohou zákazníci využít pro získání slevy z budoucích nákupů nebo za ně získat finanční hotovost. Zákazníci nyní mohou získat kredity i za poskytnutí užitečných odpovědí nebo napsání pravdivých hodnocení do fóra otázek a odpovědí.

"Vážíme si poctivých názorů našich zákazníků na produkty, které prodáváme, a proč bychom jim tedy nemohli nabídnout odměnu za to, že nám a ostatním nakupujícím poskytnou cenné informace a zkušenosti s našimi produkty," řekl Neil Folgate, viceprezident firmy iHerb pro marketing. "Věříme, že tyto změny, spolu s globálním zastoupením firmy iHerb, nám pomohou z našeho programu odměn udělat jedinečný globální program, který bude jedním z nejatraktivnějších pro zákazníky a influencery z celého světa."


V současné době lze v programu iHerb Rewards získat odměnu třemi následujícími způsoby:


· Doporučení nákupu

Nabídněte pět procent a získejte pět dolarů: pomozte ostatním ušetřit a současně získejte odměnu pět dolarů za každý nákup, který doporučíte novým či stávajícím zákazníkům.

Získejte ještě více díky super odměnám: z každého dalšího nákupu produktů značky iHerb navíc můžete získat až desetiprocentní provizi, a to navíc k výše uvedené odměně pět dolarů za každý nákup, uskutečněný vámi doporučeným zákazníkem.


· Hodnocení

Za každé poctivé, čestné a použitelné hodnocení, které napíšete, můžete - pokud bude schváleno - získat až 101 dolarů. Podělte se o své názory na produkt (jak o kladné, tak o záporné) a získejte za napsání hodnocení odměnu jeden dolar. Navíc za každý hlas, kterým čtenáři označí vaše hodnocení jako užitečné, získáte další odměnu ve výši 0,1 dolaru, a to až do maximální částky 100 dolarů za jedno hodnocení.


· Odpovědi

Za každou užitečnou odpověď můžete získat odměnu až 100 dolarů! Za každý hlas, kterým čtenáři vaši odpověď označí jako užitečnou, získáte odměnu ve výši 0,1 dolaru, a to až do maximální částky 100 dolarů za jednu odpověď.

Značka iHerb si hluboce váží svých věrných zákazníků, kteří sdílejí její poslání nabízet ty nejkvalitnější produkty za nejlepší ceny. Chceme proto odměnit každého, kdo u nás nakupuje, doporučuje nás ostatním nebo pomáhá komunitě našich zákazníků smysluplným a poctivým způsobem. Jedním ze způsobů, jak chceme naše poslání naplňovat, je právě náš program odměn uvedený výše.


O společnosti iHerb: iHerb je jedním z největších maloobchodních elektronických obchodů ve Spojených státech amerických, který nabízí 30.000 produktů od 1200 předních značek milionům zákazníků po celém světě. Společnost iHerb prodávané produkty distribuuje přímo ze skladů, které dodržují zásady správného skladování zdravotnických a kosmetických výrobků, předepsané jejich výrobci. Naše produkty dodáváme zákazníkům ve 188 zemích a oblastech světa. Od roku 1996 značka iHerb neustále inovuje s cílem nabízet zákazníkům ty nejkvalitnější produkty za nejlepší možnou cenu a poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby. https://www.iherb.com


Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1361351/UGCI_Review_Rewards_Talking_Point.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/742063/iHerb_Logo.jpg

KONTAKT: press@iherb.com

Keywords USA-kosmetika-zdraví-internet-trh-firmy-iHerb

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Health service
IT, telecommunications
Business, marketing
Chemical and pharmaceutical industries

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.