Xinhua Silk Road: Kche-čchiao, klíčová oblast čínského textilního průmyslu, se nově zaměří na vysoce kvalitní vývoj

Nedávno uzavřená podzimní fáze Textilního Expa ve městě Kche-čchiao pro rok 2020 ("2020 Keqiao Textile Expo (Autumn)") posílila důvěru v průmysl a její návštěvnost podnítila zájem o vysoce kvalitní vývoj. Třídenní událost v "textilním uzlu Číny" přilákalo 46.086 návštěvníků, což znamená, že návštěvnost byla o 5,1 % vyšší oproti minulé akci.

Na rozlehlé výstavní ploše (34.000 m čtverečních) mezinárodního výstaviště a kongresového centra China Textile City v Kche-čchiao ve východočínské provincii Če-ťiang Šao-sing, stálo 1270 stánků, ve kterých si návštěvníci mohli prohlédnout textilní materiály, látky, bytový textil i kreativní design. Své nejnovější produkty tam předvedly i proslulé lokální podniky, jako je Shaoxing Mulinsen, Zhejiang RGB a Sichuan Chuanmian.

Veletrh, pojatý jako mezinárodní, profesionální, tržně orientovaná a informacemi nabitá událost, také spustil živé vysílání, vydávání produktů a on-line propojování podniků formou "cloudu" a přilákal 51.018 kupců, z toho 15.132 zahraničních, a posílil tak mezinárodní spolupráci a obchod v dobách pandemie.

Kromě online-offline integrace zřídili organizátoři veletrhu také bezplatnou dopravu mezi kongresovým centrem a jedním z největších světových distribučních center textilu s názvem "China Textile City" v Kche-čchiao, aby došlo k lepšímu propojení výstavy s trhem.

Vzhledem k čínské politice urychlování rozvojového vzorce "dvojího oběhu", který se opírá o domácí trh, Kche-čchiao, čínský gigant ve výrobě textilu a distribuční uzel textilu světového významu, podniká v rámci domácího průmyslu aktivní kroky směrem k reorientaci na novou cestu rozvoje. Společnost je motivována přilákat ještě více domácích zákazníků a přispívat k vzájemnému posílení domácího a zahraničního trhu.

Pojmy jako "Světovost, móda, ekologie a luxus" ("International, Fashion, Green and High-end") byly hlavními tématy veletrhu a zároveň reflektovaly změnu v přístupu k produkci. Tato změna by měla podle odborníků posunout Kche-čchiao směrem k vysoce kvalitnímu rozvoji.

Souběžně s veletrhem se konaly další populární akce, které generují ještě více příležitostí a nápadů majících potenciál hnát Kche-čchiao kupředu, jako je Světová konference textilního merchandisingu pro rok 2020 ("2020 World Textile Merchandising Conference", 2020 WTMC), Keqiao Fashion Week 2020 a různé výstavy a fóra.

Letošní veletrh "Keqiao Textile Expo", podporovaný Čínskou národní radou pro textil a oděvy, Čínskou obchodní komorou, a organizovaný dílčí radou pro textil Čínské rady pro podporu mezinárodního obchodu a řídícím výborem a centrem rozvoje výstavního průmyslu provincie Šao-sing Kche-čchiao, se konal 27. - 29. října, již podvacáté druhé od svého prvního konání v roce 1999. Byla zde zavedena přísná preventivní a kontrolní opatření ke zmírnění obav z epidemie.

Původní odkaz: https://en.imsilkroad.com/p/317289.html

KONTAKT: Silvia, +86-15117925061

Keywords Čína-hospodářství-textil-Xinhua Silk Road

Region
Asia, Australia

Category
Processing and manufacturing industries
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.