Rodinná firma vyrábí měsíční kameny z čokolády

Rodinná firma vyrábí měsíční kameny z čokolády

Rodinná firma vyrábí měsíční kameny z čokolády

Neobvyklá rodinná čokoládovna vyrábí v Hrabyni na Opavsku měsíční kameny z čokolády. Hit značky MoonChocolate skvěle chutná a milují ho zákazníci napříč generacemi. Měsíční kameny s příjemným skořicovým akcentem vznikají s maximální domácí péčí, pěkně od bobu až po čokoládu.


"Chtěli jsme malou čokoládovnu, kde si budeme sami pražit boby. Ale chtěli jsme se od mnoha jiných výrobců lišit i něčím dalším. Máme rádi vesmír a dívat se na hvězdy a Měsíc se ukázalo jako nejlepší inspirace," říkají majitelé firmy Michal Kijonka a Zuzana Mikovská.

V nabídce značky MoonChocolate tak najdete čokolády Moře hojnosti, Moře nektaru, Calypso nebo Východní moře. Ta posledně jmenovaná je čerstvě "ověnčená" bronzem z International Chocolate Awards, což je jedna ze dvou největších světových soutěží výrobců čokolády. Všechny čokolády jsou zkrátka nevšední. Měsíční kameny a čokolády MoonChocolate najdete ve specializovaných obchodech s pochutinami vysoké kvality, se špičkovými víny či na webu www.moonchocolate.eu.


Kontakt:

Eva Kijonková, EK Media s.r.o.

e-mail: eva.kijonkova@ek-media.com

Keywords ČR-gastro-potraviny-trh-firmy-EK Media-MoonChocolate

Region
Ostrava region

Category
Business, marketing
Media, society and lifestyle
Food, gastronomy

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.