PROTEXT VIDEO: Online TK k akci Movember

ČTK bude v úterý 27. října v servisu PROTEXT VIDEO vysílat online TK k charitativní a osvětové akci Movember. Představeny budou aktuální statistiky rakoviny prostaty, výsledky průzkumu, který porovnal povědomí českých žen a mužů o této problematice a informace o vlivu epidemie nového typu koronaviru na pacienty s rakovinou prostaty. O zkušenosti se podělí muži, kteří poprvé absolvovali vyšetření. Přímý přenos začne v 10:00.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

Dotazy ohledně materiálů označených jako PROTEXT VIDEO prosím adresujte na tel.: +420 222 098 368, protext@ctk.cz.

PROTEXT

<iframe id="ls_embed_1603465444" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9367787/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=false&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Keywords ČR-zdraví-rakovina-Praha-27.10.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.