PROTEXT VIDEO: Talkshow Česko v srdci zelené...

ČTK bude ve čtvrtek 22. října v servisu PROTEXT VIDEO vysílat online talkshow Česko v srdci zelené Evropy: můžeme si (ne)dovolit klimatickou neutralitu? Tématem jsou mj. aktuální dopady koronaviru na evropskou a českou ekonomiku a možnosti restartu s důrazem na investice do opatření na ochranu klimatu. Zúčastní se europoslanci Luděk Niedermayer a Mikuláš Peksa, poslanec Pavel Pustějovský (ANO), generální ředitel ČEZ ESCO Kamil Čermák, programový ředitel Svazu moderní energetiky Martin Sedlák, generální ředitel společnosti Eurowag Martin Vohánka a další. Přímý přenos začne v 17:00.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

Dotazy ohledně materiálů označených jako PROTEXT VIDEO prosím adresujte na tel.: +420 222 098 368, protext@ctk.cz.

PROTEXT

<iframe id="ls_embed_1603295148" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9361937/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=false&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Keywords ČR-Evropa-koronavirus-hospodářství-ekologie-ovzduší-Praha-22.10.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.