První Strojírenský veletrh virtuálně

Veletrhy virtuálně: Redakce Technického týdeníku a vydavatelství Business Media CZ připravují první Strojírenský veletrh virtuálně v České republice. Od počátku pandemie vytvářejí programátoři pod taktovkou organizátorů inovativní platformu výstavního areálu veletrhyvirtualne.cz, připravenou nabídnout vystavovatelům i návštěvníkům atraktivní prostředí, které zajistí efektivní prezentaci produktů a služeb i setkávání vystavujících firem s partnery a potenciálními klienty.


Technická infrastruktura prvního českého strojírenského virtuálního veletrhu umožní vystavujícím firmám plně komunikovat se zákazníky a partnery v reálném čase. Na stáncích vystavovatelů budou návštěvníkům a obchodním partnerům k dispozici odborníci a obchodní zástupci připravení podávat potřebné informace či domlouvat podmínky případných obchodních kontraktů, dále místnost s projekcemi videoprezentací vystavovatele, přehledný prostor představující novinky a aktuality a další vymoženosti. K dalším z mnoha inovací patří možnost účasti na řadě videokonferencí, přednášek a besed s odborníky z firemní i akademické sféry.

Strojírenský veletrh virtuálně nabízí inovativní přístup v oblasti komunikace v prostředí zájemců o novinky v segmentu strojírenství. Návštěvníkům umožní okamžitý kontakt s vystavovateli, živě se představí např. společnosti SMC, Murrelektronik, Panasonic Industry, TOS Varnsdorf či Hennlich. Inovativní technologie, online interakce a možnost připojit se z jakéhokoli místa přinášejí nové zajímavé možnosti.

V průběhu veletrhu si účastníci budou moci objednat jídlo pro sebe či pozvat partnery na oběd formou on-line objednávky od společnosti Dáme jídlo.

Platforma Veletrhy virtuálně je nyní zpřístupněna v podobě pilotního projektu a poběží až do konce listopadu.


Hlavní programový on-line blok se uskuteční v termínu 2. - 6. listopadu. Pokud jste dosud váhali, máte možnost svoji firmu přihlásit až do konce října a zapojit se rovnou do již zpřístupněné aplikace.


Bezplatná registrace návštěvníků je možná od nynějška až do ukončení veletrhu.


Pro více informací navštivte www.veletrhyvirtualne.cz.

Více informací o Business Media CZ naleznete na bmczech.cz.


Kontakt:

Michael Málek, šéfredaktor, michael.malek@bmczech.cz

Keywords ČR-stroje-internet-média-veletrh-Business Media CZ

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Automotive industry, transport and machinery
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.