Slavnostní zahájení podzimních srdíčkových dnů na nám. Míru v Praze

V pondělí 21.9. pořádá Život dětem o.p.s. na náměstí Míru v Praze Zábavné odpoledne pro děti i dospělé, a tím odstartuje další ročník Srdíčkových dnů, veřejné sbírky na pomoc rodinám s vážně nemocnými dětmi, kterou Život dětem organizuje již 20 let. Akce potrvá od 12:15 do 16:15 a návštěvníci budou mít možnost vidět známé české zpěváky a herce, například Moniku Absolonovou, Leonu Machálkovou, Petra Koláře, Petru Černockou, Kateřinu Brožovou, Mariána Vojtko, Standu Hložka, Radima Schwaba a mnoho dalších.


Zábavné odpoledne moderuje Vlasta Korec a Josef Melen. Pro děti je připraven klaun Ferda a Sněhurka s různými soutěžemi nebo třeba s tolik oblíbeným malováním obličejů. Návštěvníky potěší určitě také členové divadla sklep Hana Navarová a Jára Vaculík, skupina Beat Sisters nebo Slezákovci trio.


Vedle hlavního zábavního programu budou na místě probíhat také preventivní zdravotní akce. V průběhu odpoledne budou návštěvníkům k dispozici dermatologové z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kteří jim zdarma zkontrolují pihy a mateřská znaménka. Odborníci z firmy Promedica Praha group všem změří hladinu cukru v krvi a dětští návštěvníci mohou zase využít přítomných specialistů z Ortoptiky dr. Očka a nechat si prohlédnout svůj zrak.


Studenti Středního odborného učiliště gastronomie v Praze 10 už od rána budou péct pro návštěvníky koláče, které budou jistě příjemným občerstvením.


Na nám. Míru představí Život dětem zcela novou kolekci záložek do knížek, která je připravena právě na podzimní Srdíčkové dny, které po celé republice budou probíhat právě od pondělka 21.9.


Přijďte všichni. Určitě to bude stát za to!


Kontakt:

MgA .Maria Křepelková

e-mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

Keywords ČR-sociální-zábava-charita-děti-Život dětem

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.