Vinylové podlahy módním doplňkem i praktickým řešením interiérů

Výběr podlahové krytiny je nevyhnutelnou součástí každé rekonstrukce. Celý proces je však zdlouhavý a nese spoustu otázek. Hledáte podlahu se snadnou údržbou, odolností proti vlivu kolečkové židle a běhání domácích mazlíčků? Odborníci z centra podlah doporučují vinylové podlahy! Proč? To vše a mnohem víc se dozvíte v článku od odborníků z Jehla – Centrum podlah koberců a dveří.

Vinylové podlahy-novinka, která překvapí!

Podlaha je výrazným prvkem celého interiéru. Zabírá velkou plochu a ovlivňuje tak vzhled, design a celkový koncept místnosti. Je tedy důležité jejímu výběru věnovat pozornost. Vinylové podlahy uspokojují potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Vznikly spojením nejnovějších výrobních technologií, designu a uživatelského komfortu. Pyšní se vysokou odolností, snadnou údržbou a přírodním vzhledem. Díky svým vlastnostem se hodí do všech interiérů – rodinných a obchodních domů, bank i hotelů.

Důvodem častého výběru jsou jejich nepřehlédnutelné výhody. Vinylové podlahy bez problému zvládají vlhké prostředí, jejich povrch odolá opotřebení i při použití chemických čistících prostředků. Vynikají velmi nízkou úrovní hluku a jsou také vhodné pro podlahové vytápění. Jejich pokládka je velmi snadná a rychlá. Pokládají se na pružný podklad a jsou ekonomicky výhodným řešením i pro členité prostory. Vinylové podlahy se nedodávají v rolích, ale v dílcích různých rozměrů. Díky tomu se vyhnete ohýbání rohů při pokládce, která je mnohem jednodušší, než je tomu u PVC.

Vinylová podlaha NERO SPC

Naprostá špička v řešení podlah. Materiál SPC představuje kamenoplastovou kompozitní desku, díky které je podlaha vysoce odolná, pevná a tvarově stálá. Nemusíte se tedy obávat pokroucení a pohybu desek. Vinylová podlaha NERO SPC je tedy skvělou volbou pro pokládku v komerčních prostorech, koupelnách, kuchyních i vstupních halách.

Proč si vybrat podlahovou krytinu v centru podlah, koberců a dveří Jehla.cz?

V Jehla.cz působíme na trhu s podlahovými krytinami již přes 20 let. Platíme za jednoho z největších dodavatelů kompletního sortimentu podlah a dveří v České republice. Nabízíme odborný prodej i služby spojené s pokládkou podlahových krytin. Dbáme na pravidelné školení našich odborníků, kteří disponují moderním vybavením a používají nejmodernější technologie. Zaručujeme profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci.

Za dobu své existence jsme se staly významnými dodavateli podlahových krytin pro zákazníky, prodejce, stavební firmy a podlaháře. Vybudovali jsme síť prodejen po České republice a jako jedni z mála odebíráme od domácích i zahraničních výrobců. Spolupracujeme s architekty a bytovými designéry. Zakládáme si na dodržení domluvených termínů dodání a zhotovených podlah. Chcete získat více informací o podlahových krytinách od Jehla.cz nebo potřebujete jen načerpat inspiraci? Kontaktujte nás nebo rovnou přijďte posedět u šálku kávy, kde probereme nejvhodnější řešení pro vás.

Kontakt:

jehla.cz

Keywords ČR-služby-obchod-byty-trendy-Linhart Marketing-Jehla.cz

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Building industry, housing and real property
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.