Staň se jednou z nás, buď Českou Miss 2020!

Foto: Anna Konieva / White castle studio

Foto: Anna Konieva / White castle studio

Česká Miss, soutěž krásy s třicetiletou tradicí, hledá letošní královnu. Pokud si myslíš, že bys jí mohla být právě Ty, neváhej a přihlas na jeden z castingů České Miss, které se budou konat od 9.8. do 16.9. 2020 po celé České republice. K účasti v letošním ročníku zve nejen ambasadorka soutěže Eliška Bučková, ale i Karolína Kokešová, Klára Vavrušková a Karolína Mališová, které nedávno společně nafotily novou kampaň.


Focení probíhalo v berounském studiu White Castle, kde půvaby vítězek České Miss zachytila fotografka Anna Konieva. Modelky na focení oblékly šaty z ateliéru Poner a nutno uznat, že jim to neuvěřitelně slušelo. Na focení se k dívkám přidala i obchodní ředitelka České Miss, Veronika Farářová, která zve dívky k účasti v letošním ročníku: "Česká Miss nenabízí dívkám jen titul a hodnotné ceny, ale hlavně možnost změnit svůj život a získat cenné zkušenosti i prestižní práci. Důkazem jsou i tyto čtyři úžasné dámy, z řad úspěšných vítězek České Miss, které nafotily letošní kampaň."

Mnohé z finalistek a vítězek dnes pracují nejen jako úspěšné modelky a influencerky, ale také v rámci televizního zpravodajství či marketingu. "Soutěž Česká Miss mi přinesla mnoho nových zážitků a zkušeností. Poznala jsem nové lidi a získala přátele. Dívkám, které stále váhají s přihlášením, bych vzkázala, ať se toho nebojí a jdou do toho," uvedla Klára Vavrušková, která se umístila na bronzové příčce světové soutěže a získala tak titul Miss Earth Water 2019. Jednoznačně s ní souhlasí i Karolína Kokešová - vítězka světové soutěže Miss Global: "Nemají co ztratit, naopak jim to může mnoho přinést. Pokud ne vítězství či umístění, tak spoustu nových příležitostí, a když budou chytré a budou vědět, jak to správně uchopit, tak dosáhnou všeho, na co pomyslí. Navíc poznají mnoho zajímavých lidí a třeba díky soutěži najdou i tak cennou věc jako je přátelství na celý život." Další z modelek, Karolína Mališová, také nikdy nelitovala své účasti v soutěži krásy: "Když jsem se dozvěděla, že se bude chystat kampaň na letošní rok a budu se moci stát součástí, udělalo mi to velkou radost. Protože to byla právě Česká Miss, která mi před 5 lety změnila život a já jí za to děkuji, zatím to je neskutečná jízda."

Díky soutěži Česká Miss nastartovala kariéru také Eliška Bučková, vítězka z roku 2008, která je zároveň ambasadorkou letošního ročníku. "Účastí v soutěži Česká Miss můj život změnil směr, otevřel se mi nový obzor a nové možnosti. Jak už to člověk uchopí, je pouze na něm, ale já si dnes díky tomuto ´startu´ plním svůj sen a věnuji se práci, která mě činí šťastnou. Přeji si, aby to zažily i jiné dívky a ráda jim budu oporou," uzavřela Eliška.


Kontakt:

Foto: Anna Konieva / White castle studio

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-idol-styl-Česká miss

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.