Rodinný běžecký seriál PVZP RunTour se chystá do Olomouce

PVZP RunTour - to není jen běh na 3, 5 nebo 10 km, ale i skvělý sportovní den pro celou rodinu. A právě tento unikátní běžecký seriál se již brzy přesune z jihu Čech do Olomouce. V pořadí čtvrtá zastávka se uskuteční v sobotu 15. srpna, a to na tradičním místě. Ve Smetanových sadech. Program bude nabitý po celý den. Hned ráno odstartují dětské Rákosníčkovy běhy na 500 a 1 000 metrů. Potom přijde na řadu velmi oblíbený rodinný běh na 3 km. A odpoledne vyběhnou nadšení i zkušení běžci na 5 a 10 km. Na každého běžce čeká v cíli unikátní medaile a pro ty nejrychlejší skvělé ceny.


Ovšem nejenom během můžete získat parádní ceny. Stačí si třeba jen tipnout! Jak nám za generálního partnera závodu Pojišťovnu VZP, a.s. prozradila místopředsedkyně představenstva Halina Trsková. "Pro běžce máme na každém závodě připravenou soutěž s názvem Vítězná desítka! Princip je velice jednoduchý. Stačí si tipnout čas absolutního vítěze na 10 KM a kdo bude nejblíže, vyhraje skvělé ceny jako paddleboard, fitness náramek apod."


O každého běžce je na PVZP RunTour špičkově postaráno. V rámci startovného nechybí mnoho úžasných výhod jako třeba úrazové pojištění na den závodu zdarma právě od generálního partnera Pojišťovny VZP, a.s., unikátní medaile, ekologická taška pro běžecké nákupy nebo fotky z trati zdarma, a ještě týž den večer v závodnickém účtu. Navíc každý z běžců pomáhá. Z každého startovného odchází padesátikoruna na charitativní účely.


Výbornou zprávou je, že trasa v Olomouci zůstává stejná, a tak běžce čeká příjemný rovinatý povrch a stín Smetanových sadů. K tomu nebude chybět kvalitní běžecké a rodinné zázemí, což potvrzuje ředitelka seriálu PVZP RunTour Nikola Mráčková: „Naše běžecké městečko nabízí kromě tradičních služeb jako jsou šatny, úschovny, dětský koutek, toalety i velké možnosti občerstvení za rozumnou cenu, včetně kvalitních výživových doplňků, a to díky našim partnerům jakou je LIDL, Costa Coffee, KetoDiet, Isostar nebo Sustenium.“


Pokud ještě nemáte své místo na startu, neváhejte a registrujte se na webu www.run-tour.cz, pár míst ještě zbývá. Aktuální informace najdete také na Facebooku a Instagramu. Přijďte si s námi užít nádherný rodinný den plný sportu, zábavy a zjistit, že PVZP RunTour je radost běžet!


Info o PVZP:


Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP) je ryze česká univerzální neživotní pojišťovna. Svým klientům nabízí nejen produkty „občanského pojištění“ - cestovní pojištění, pojištění vozidel, majetku a odpovědnosti, úrazové pojištění dětí i dospělých či pojištění závažných onemocnění, ale zaměřuje se také na komerční zdravotní pojištění cizinců a pojištění podnikatelů, firem a zdravotnických zařízení. Jejím jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky (VZP), tedy největší zdravotní pojišťovna v ČR. Přes podobné zkratky je mezi oběma pojišťovnami jasný rozdíl ? PVZP nabízí komerční pojištění lidí a firem pro případ nejrůznějších rizik, VZP poskytuje veřejné zdravotní pojištění. Prosíme nezaměňovat!!


Info o PVZP RunTour:


PVZP RunTour je největší a nejoblíbenější běžecký seriál osmi závodů pro hobíky, rodiny s dětmi a začátečníky. Na naše městské závody se běžci často a rádi vrací pro jejich přátelskou a pohodovou atmosféru, ale také pro unikátnost jednotlivých tratí. Ty jsou připraveny s ohledem na kratší tratě - 3, 5 a 10 kilometrů pro dospělé, 500 a 1000 metrů pro děti. Prostřednictvím seriálu se navíc v rámci charity pomáhá tam, kde je to potřeba. Je radost běžet!


Více informací:

Nikola Mráčková - ředitelka seriálu, email: nikola.mrackova@geometry.com

Keywords ČR-kondice-pojišťovny-PVZP

Region
Olomouc region

Category
Media, society and lifestyle
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.