Společnost Hikvision zveřejnila své finanční výsledky za první pololetí (H1) roku 2020

Finanční výsledky Hikvision 2020 H1

Finanční výsledky Hikvision 2020 H1

Finanční výsledky Hikvision 2020 H1

Společnost Hikvision, poskytovatel řešení v oblasti internetu věcí (IoT) se zaměřením na video, zveřejnila své finanční výsledky za první pololetí roku 2020. V tomto období firma Hikvision dosáhla tržeb ve výši 24,27 miliardy čínských jüanů, což představuje meziroční nárůst o 1,45 %. Čistý zisk společnosti vyplatitelný akcionářům firmy dosáhl 4,62 miliardy čínských jüanů, což představuje meziroční nárůst o 9,66 %.


Tržby společnosti Hikvision na zahraničních trzích rovněž zaznamenaly výrazný růst a dosáhly výše 7,54 miliardy čínských jüanů, což představuje meziroční růst o 8,63 %.


Navzdory nepříznivému společenskému a hospodářskému vývoji v celém světě v prvním pololetí roku 2020 se firma Hikvision dokázala této situaci přizpůsobit a zavádět technologické inovace, které uspokojují potřeby zákazníků. To jí pomohlo vypořádat se s problémy a udržet pozitivní vývoj. Společnost Hikvision bude i nadále úzce spolupracovat se svými partnery na udržení stabilního růstu a vytváření hodnot pro své zákazníky s cílem vybudovat bezpečnější a trvale udržitelný svět pro všechny.


Kompletní finanční zprávu za první pololetí roku 2020 najdete zde.


O společnosti Hikvision


Společnost Hikvision je předním světovým poskytovatelem řešení v oblasti internetu věcí (IoT), se zaměřením na video. Díky rozsáhlé a vysoce kvalifikované pracovní síle ve výzkumu a vývoji vyrábí Hikvision kompletní sadu komplexních produktů a řešení pro širokou škálu vertikálních trhů. Kromě bezpečnostního průmyslu rozšiřuje společnost Hikvision svůj dosah i na inteligentní domácí technologie, průmyslovou automatizaci a automobilovou elektroniku, aby dosáhla své dlouhodobé vize. Produkty Hikvision také poskytují významné obchodní informace pro koncové uživatele, což může umožnit efektivnější provoz a větší komerční úspěch. Společnost Hikvision, která se zavázala k maximální kvalitě a bezpečnosti svých produktů, vyzývá partnery, aby využívali mnohé zdroje kybernetické bezpečnosti, které Hikvision nabízí, včetně centra Hikvision Cybersecurity Centre. Další informace naleznete na webových stránkách www.hikvision.com.


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1221782/Hikvision_2020_H1_Financial_Results.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1221783/Hikvision_2020_H1_Financial_Results.jpg


KONTAKT: Luke Liu, +86-571-89935635

Keywords Čína-elektronika-hospodářství-trh-internet-firmy-Hikvision Digital Technology Co., Ltd.

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications
Business, marketing
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.