Společnost Solis chce získat 100 milionů amerických dolarů a zdvojnásobit výrobní kapacitu

Jednička v oblasti výroby střídačů pro fotovoltaické systémy staví nový závod, aby uspokojila globální poptávku po solární energii


Společnost Ginlong Technologies (burzovní index: 300763.SZ), světová jednička v oblasti výroby střídačů pro fotovoltaické systémy, zveřejnila plán získat více než 100 milionů amerických dolarů (700 milionů čínských jüanů), prostřednictvím neveřejné nabídky na financování rozšíření své výrobní kapacity. Vzhledem k růstu zájmu na světovém trhu se střídači pro fotovoltaické systémy, společnost Ginlong použije tyto prostředky na zdvojnásobení své výrobní kapacity produktů Solis na 20GW ročně. Díky tomuto rozšíření bude společnost Solis schopna rozvíjet své projekty na dodávky solární energie do distribuční sítě a její ukládání pro zákazníky na celém světě.


„Poptávka po našich vysoce spolehlivých střídačích pro fotovoltaické systémy Solis nás přinutila zdvojnásobit naši kapacitu," řekl Yiming Wang, prezident společnosti Ginlong. „Sledujeme ohromný nárůst poptávky po střídačích pro fotovoltaické systémy oproti jiným technologiím, díky cenové konkurenceschopnosti a spolehlivosti. Toto zdvojnásobení naší výroby představuje pro produkty Solis významný mezník."


Stávající závod v průmyslové zóně Binhai bude rozšířen o dalších 92.903 metrů čtverečních, takže bude dosaženo celkové kapacity 20GW. Plány výstavby zahrnují nejmodernější centrum výzkumu a vývoje, vysokoobjemové výrobní linky vybavené sofistikovanou automatikou, vyšší skladovací kapacitu a nové prostory pro zaměstnance. Nový areál firmy bude zahrnovat špičkově vybavené moderní kanceláře, multifunkční konferenční centrum a apartmány pro specializovaný personál.


„Tento podnik vytvoří více než 500 nových pracovních míst a pro tým Solis, přinese svěží talenty a nové nápady pro rozšiřování inovací a realizaci rozvoje," dodal Wang.


Společnost Ginlong získala 533 milionu jüanů během první veřejné nabídky akcií na burze cenných papírů v Šen-čenu v březnu 2019. Stala se tak jedinou veřejně obchodovatelnou společností, která je zaměřena výhradně na střídače pro fotovoltaické systémy. Po produktech Solis od té doby silně stoupla poptávka u majitelů obytných budov, firem a veřejných služeb se zájmem o solární energii po celé Asii, na americkém kontinentě a v Evropě. Za první čtvrtletí letošního roku zaznamenala společnost nejsilnější tržby ve své historii, kdy zisk za první čtvrtletí stoupl o 766 % oproti roku 2019.

O společnosti Ginlong Technologies

Společnost Ginlong Technologies (burzovní index: 300763.SZ), založená v roce 2005, je jedním z nejzkušenějších a největších výrobců solárních střídačů. Portfolio produktů společností prezentovaných pod značkou Solis využívá moderní technologie střídačů pro fotovoltaické systémy, aby zajistila prvotřídní spolehlivost, kterou potvrzují nejpřísnější mezinárodní certifikáty. Další informace o tom, jakým jsou cenově efektivní produkty Solis přínosem s maximální spolehlivostí pro zákazníky z řad majitelů obytných domů, firemní zákazníky a podniky veřejných služeb naleznete na adrese ginlong.com.


KONTAKT: Lucy, Tel : +86-57465804299, Email : sales@ginlong.com

Keywords Čína-energie-průmysl-Ginlong Solis

Region
Asia, Australia

Category
Finance, economics
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.