Pozvánka k živému vysílání: chystáte se stavět?

Víte, že již musíte splnit požadavek na téměř nulovou spotřebu energie. Co to znamená? Něco jsme zapomněli, něco nám chybí?


Na všechny tyto otázky vám odpoví živé vysílání, které je určeno stavebníkům, projekci, prodejcům stavebních materiálů, řemeslníkům, živnostníkům, prováděcím firmám a široké veřejnosti. Sledujte on-line dne 15. května od 10:00 do 11:00, nebo pak kdykoliv ze záznamu.


Program:

● Máme se bát domů s nulovou spotřebou energie?

● Co všechno musíme splnit?

● Jsou výrobci připraveni na tento typ staveb?


Adresa on-line vysílání: https://www.cz.weber/

Výhody webináře: Lze zhlédnout zpětně v jakémkoliv čase, můžete sledovat kdykoliv i kdekoliv z pohodlí svého domova či pracoviště.


Něco o Weber:


Působí na českém trhu již od roku 1990 a dnes patří v České republice k jednomu z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních stavebních materiálů. Např. fasád, zateplení, sanací, nátěrů, jádrových omítek a štuků, betonů, samonivelačních a vyrovnávacích podlahových hmot, technických malt a hydroizolací, epoxidů a lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích. Weber zaměstnává více než 300 pracovníků a na území České republiky disponuje celkem pěti výrobními závody: v Praze, Liberci, Kozojedech, Prostějově a Šternberku.


Kontakt:

Monika Ruffrová

divize Weber Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.

Radiová 3; 102 00 Praha 10

T: 272 701 137; F: 272 701 138; E: monika.ruffrova@saint-gobain.com

www.cz.weber

Keywords ČR-stavebniny-internet-firmy-Weber Saint-Gobain Construction Products CZ

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Building industry, housing and real property
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.