České firmy se koronaviru nezalekly, dozvíte se z aktuálního TRADE NEWS

Malé a střední podniky vytvářejí svými daněmi a odvody v dobách prosperity až šedesát procent příjmů státního rozpočtu České republiky. Když koronavirus pronikl na naše území, nečekaly na vyhlášení nouzového stavu a překvapily vynalézavostí, nezištností a flexibilitou, s níž se zapojily do zásobování nejrůznějšími ochrannými pomůckami a prostředky. Tyto firmy jsou základem naší ekonomiky a již několik týdnů to názorně ilustrují. Některé z nich vám představí dubnové TRADE NEWS, a zahájí tak seriál, který se bude prolínat letošním devátým ročníkem tohoto magazínu o obchodu a exportu.


Kromě aktuálních témat se toto číslo věnuje třetí největší ekonomice světa - Japonsku a největšímu mimoevropskému investorovi v ČR ? Korejské republice. A přináší také spoustu dalších zajímavých informací. Jako obvykle v něm najdete exkluzivní rozhovory, články, analýzy, původní infografiky i zkušenosti českých exportérů. Časopis, který pro vás připravuje agentura ANTECOM jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, vychází na osmdesáti stranách tištěným nákladem 8200 kusů.


TRADE NEWS je distribuován bezúplatně přímo k manažerům firem s rozhodující pravomocí. Zdaleka se nejedná pouze o členy AMSP ČR, ale také o další společnosti a instituce. Je připravován ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a institucemi podporujícími český vývoz, jako jsou například CzechTrade, EGAP, ČEB, ČMZRB, TA ČR, ICC ČR, a s Ministerstvem zahraničních věcí ČR.


Více informací také na: www.itradenews.cz, www.tradenews.cz.


Kontakt:

ANTECOM s.r.o.

TRADE NEWS

Redakční servis: produkce@antecom.cz

www.itradenews.cz

www.tradenews.cz

www.techedu.cz

www.age-management.cz

www.srdceslaskou.cz

https://www.facebook.com/srdceslaskou/

priloha

priloha

priloha

Keywords ČR-obchod-hospodářství-média-koronavirus-Trade News-firmy-Antecom

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Business, marketing
Media, society and lifestyle
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.