Roušky, které pomáhají hned dvakrát

Naše obecně prospěšná společnost Život dětem, která již 20 let pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi, poprosila před dvěma týdny veřejnost o látkové roušky, protože jsme dostávali maily s dotazem, proč roušky na e-shopu neprodáváme. Tehdy jednoznačně proto, že jsme žádné neměli. Dnes můžeme říct, že jsme na základě výzvy dostali mnoho různých hezkých roušek, které je možné objednat na našem e-shopu: 50 Kč rouška pro dospělé a 40 Kč rouška pro děti. Výtěžek z prodeje pomůže maminkám s dětmi, které se kvůli koronaviru dostaly do krizové, často zcela neřešitelné situace.


Vzhledem k tomu, že nám přicházejí denně balíčky s rouškami, za které všem nesmírně děkujeme, rozhodli jsme se kromě prodeje na e-shopu darovat je tam, kde stále ještě chybějí.

Roušky jsme už darovali dětským domovům, azylovým domům, domům seniorů, ale také do nemocnic. Všem udělaly velkou radost.


V této chvíli je možné nadále posílat roušky na naši adresu: Život dětem o.p.s., Lindnerova 998/6, 180 00 Praha 8 a také si je, v případě, že vám chybí, objednat na našem e-shopu: www.zivotdetem.cz.


Děkujeme všem, kteří pomáhají.


Kontakt:

MgA. Maria Křepelková, ředitelka Život dětem o.p.s.

e-mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

Keywords ČR-koronavirus-textil-trh-internet-společnost-charita-roušky-Život dětem

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Processing and manufacturing industries
IT, telecommunications
Business, marketing
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.