Šijte roušky na pomoc vážně nemocným dětem!

V těchto dnech dostáváme často otázku, proč na našem e-shopu se sbírkovými předměty nenabízíme také šité roušky. Odpověď je prostá - protože je nemáme!


Ale mohli bychom je mít, kdyby je laskaví lidé šili a posílali k nám. My bychom je za přijatelně nízkou cenu nabízeli těm, kteří si je sami ušít nedokážou nebo na to prostě nemají čas a za získané peníze bychom pomáhali (stejně jako to děláme už dlouhých dvacet let) rodinám s vážně nemocnými dětmi. A věřte, že tyto rodiny naši pomoc potřebují dneska ještě mnohonásobně více než v dobách klidu, bez koronaviru. Jestli tehdy rodiny žily jenom z jednoho platu nebo pouze ze sociálních dávek, dneska často nemají ani to. Druhý rodič dostává většinou částečný plat a některý dokonce žádný, protože byl pro nadbytečnost propuštěný. I to se už dneska opravdu děje.


Proto se obracíme na všechny laskavé lidi - prosíme, šijte roušky! Pokud se do naší výzvy zapojí hodně lidí, budeme moci Vaše roušky nabídnout na e-shopu a pomůžeme těm nejpotřebnějším, maminkám s vážně nemocnými dětmi, které se o jejich zdraví bojí neustále a dneska o to více, protože jde vždy o děti se sníženou imunitou.


Roušky, prosíme, zasílejte na naši adresu:

Život dětem o.p.s., Lindnerova 998/6, 180 00 Praha 8.


Můžete šít bavlněné roušky jak pro dospělé, tak pro děti. Roušky, prosíme, vložte do igelitového sáčku a napište jejich počet a také připište, zda jsou pro nás, dospělé nebo pro děti.

Čím více laskavých lidí či firem se do této akce zapojí, tím více zájemců si roušky zakoupí pro svou potřebu a my pomůžeme většímu počtu rodin s nemocnými dětmi, které na naši pomoc čekají.


Prosíme, pomozte nám pomáhat! Dneska ještě více než kdy jindy! Děkujeme!


Kontakt:

MgA. Maria Křepelková, ředitelka Život dětem o.p.s.

mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

Keywords ČR-koronavirus-textil-trh-internet-společnost-roušky-Život dětem

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Processing and manufacturing industries
IT, telecommunications
Business, marketing
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.