Versant bude používat aplikační server WebSphere od IBM

Dohoda kombinuje nejlepší technologie za účelem rozšíření přizpůsobitelných aplikačních serverů Enterprise JavaBean do telekomunikačního a finančního sektoru.

Společnost Versant Corporation (Nasdaq: VSNT), která je předním poskytovatelem vysokovýkonnostních podnikových databázových systémů, dnes oznámila úmysl integrovat aplikační server WebSphere* společnosti IBM (NYSE: IBM) do svého Versant Enterprise Container (VEC). Versant Enterprise Container zavádí transparentní rozhraní Enterprise JavaBean (EJB) a je založen na systému Object Database Management System (ODBMS) od společnosti Versant. Poskytuje také mohutný middleware do velkých podniků pro aplikace dodávané velkému množství uživatelů.

Díky této softwarové iniciativě s IBM získá Versant společné marketingové fondy na podporu marketingu a rozvoj integrovaných řešení ODBMS a WebSphere. Dohoda umožní společnosti Versant nabídnout zákazníkům, převážně těm z oblasti telekomunikací, bankovnictví a financí, vyspělé, mohutné řešení použitelné ve vektorových aplikacích pro vytváření, obhospodařování a uchovávání datových komplexů. Integrace s WebSphere od IBM dovolí ODBMS a Enterprise Container společnosti Versant komunikovat nepřerušovaně přes mnoho platforem operačních systémů.

"Protože se společnosti snaží využít software ke konkurenčním výhodám, přecházejí na Java a Enterprise JavaBeans. Versant má unikátní předpoklady k tomu, aby úspěšně využil této zbrusu nové příležitosti, protože již uspokojuje potřeby podnikových jednotek po více než deset let," uvedl výkonný ředitel pro celosvětový prodej a marketing u Versant Corporation Barry Wetmore. "S naší silnou zákaznickou základnou v oblasti telekomunikačních a finančních služeb má Versant ideální pozici k tomu, aby využil aplikační server WebSphere od IBM takovým způsobem, aby všichni naši společní zákazníci mohli poprvé rozmístit sofistikovaná x- úrovňová podniková řešení jednoduše a efektivně s ohledem na cenu a s využitím implementace čistých objektů."

Integrované řešení WebSphere nabízí snadné rozšíření rozvoje a jistotu s rozmístěním pro víceúrovňové podnikové stavby, aplikace založené na Java vyžadující nejdokonalejší výkon a spolehlivost. ODBMS od společnosti Versant nabízí mnoho výhod v kontextu podnikových aplikačních serverů jako je transparentní úpornost založená na patentovaných možnostech vyrovnávací paměti. On-line přístupnost a ovládání komerčních aplikací jsou dále podpořeny díky unikátní on-line schematické evoluční možnosti, která maximalizuje rychlost a zaznamenávání příjmů. ODBMS firmy Versant také poskytuje zaznamenávání událostí pro databáze s událostmi založené na modernizaci dat a na podpoře existujících průmyslových standardů včetně ODMG a CORBA.

"Telekomunikační a finanční sektory mají společné mnohé komplexní problémy s výpočetní technikou, včetně využívání masivního množství komplexních dat z nespočetných zdrojů v počítačové verzi, která zahrnuje pestrou řadu distribuovaných aplikací a platforem," uvedl viceprezident pro marketing WebSphere u firmy IBM Software Group Paraic Sweeney. "Aby byla organizace efektivní, musí její systém kontroly dat splňovat tyto výzvy a řešit skutečné problémy rychle a efektivně s ohledem na cenu. Kombinace řešení WebSphere od IBM a ODBMS od Versant nám umožní nabízet nejnovější aplikační servery se silou a integritou pro dosažení nejpřísnějších požadavků na výkon, schopnost a údržbu."

Podle George Franzena z CTO Versant Corporation "by se Versant Enterprise Container mohl rychle stát preferovaným integračním zařízením, které rozšiřuje existující podniková data pro přístup pomocí nových středněúrovňových na objekt orientovaných aplikací. U tohoto řešení mohou některé komponenty EJB přistupovat k existujícím podnikovým datům, zatímco další komponenty přistupují do objektových dat. To ilustruje jednak sílu, jednak flexibilitu distribuované počítačové architektury společnosti Versant."

O výrobkové řadě WebSphere IMB

Aplikační servery WebSphere od firmy IBM spolu s Lotus Domino reprezentují nejkompletnější výběr průmyslových webových aplikačních serverových prostředí, která podporují podnikatelské aplikace od jednoduchého webového vydání k širokému spektru podnikového zpracování transakcí. Pokročilejší verze aplikačního serveru WebSphere od IBM expanduje díky schopnostem standardní verze aplikačního serveru WebSphere proto, že poskytuje zákazníkům podporu jejich běžného průmyslového programovacího modelu Enterprise JavaBean. WebSphere studio IBM je prostředím s dostupnými nástroji sloužícími k vybudování webových aplikací, které posilují existující podnikové systémy a rozšiřují je na Web, zatímco fungují na mnohonásobných platformách IBM i jiných. Výkonný WebSphere souhrn je unikátní kombinací vyrovnávací paměti, zmocnění a filtrujících funkcí; řízení obsahu souboru a zpětných vazeb;a vyrovnávání zátěže v jednoduché internetové hostitelské infrastruktuře. www.software.ibm.com/websphere

O společnosti Versant Corporation

Versant Corporation je předním poskytovatelem vysokovýkonnostních podnikových databázových systémů v oblasti komplexních dat a distribuovaných výpočetních prostředí. Řešení Versant se používají v širokém spektru odvětví včetně telekomunikací, finančních služeb, zdravotní péče, energetiky a v rostoucích ekonomikách pro intranet a dále pak při transakčních internetových aplikacích. Versant ODBMS a k němu se vztahující produkty nabízejí v mnohaúrovňových podnicích spolehlivost, široký záběr a výkon pro aplikace s kritickým posláním v rámci existujících výpočetních prostředí. Společnost Versant je členem programu na vývoj řešení firmy IBM.

Mezi zákazníky Versant patří společnosti ADC Telecommunications, AT&T, Alcatel Network Systems, Banque Nationale de Paris, British Telecommunications Plc., CalFP, Chase Manhattan Bank, Chicago Stock Exchange, Dresdner Kleinwort Benson, DSET, EDS, Equitable Insurance, Fleet Bank, GTE Data Systems, Hitachi Telecom, HNC Software, Lucent, National Westminster Bank, NationsBank, Northern Telecom, Sabre Decision Technologies, Samsung, Siemens, Sprint, Schweizerische Mobiliar Versicherung, Texaco, TRW, a MCI WorldCom. Versant má ředitelství ve Fremontu v Kalifornii. Další informace o společnosti Versant a jejích produktech lze obdržet telefonicky na čísle 510-789-1500 nebo prostřednictvím stránek www na adrese www.versant.com.

Toto tiskové oznámení obsahuje předběžné informace podle významu Oddílu 27A Zákona o cenných papírech z roku 1933 a Oddílu 21E Zákona o burze cenných papírů z roku 1934. Oznámení se nachází pod ochranou výše uvedených Oddělení. Tato do budoucnosti se dívající prohlášení se vztahují k fungování Versant Enterprise Container a k partnerství firem Versant a IBM. Versant nepředpokládá žádné stížnosti ohledně aktuálnosti informací obsažených v tomto tiskovém sdělení. Záležitosti diskutované v tomto tiskovém prohlášení zahrnují rizika a nejistoty, které jsou čas od času oznamovány ve věstnících Versant spolu se záležitostmi týkajícími se cenných papírů. Zvláště se lze obeznámit s rizikovými faktory v poslední roční zprávě na formuláři 10-K a ve čtvrtletní zprávě na formuláři 10-Q registrovaném Komisí pro cenné papíry (SEC). Tyto dokumenty obsahují a identifikují důležité faktory, které mohou způsobit významný rozdíl mezi skutečnými výsledky a výsledky zde nastíněnými. Nepřehlédněte: Versant a Versant ODBMS jsou obchodní značky společnosti Versant Corporation. Všechna ostatní jména společnosti a jména produktů jsou obchodními značkami individuálních společností, * Označuje obchodní značku nebo registrovanou značku nebo společnost International Business Machines Corporation. ** Označuje obchodní značku nebo registrovanou značku společnosti Microsoft Corporation. *** Označuje obchodní značku nebo registrovanou značku společnosti Sun Microsystems. Všechny ostatní obchodní značky jsou majetkem příslušných společností. ots Originální Textový Servis: Versant Corporation Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Brian Cronkhite z JONA Group, 415-552-1515, nebo brian@jonagroup.com, za Versant Corporation; nebo Barry Wetmore, výkonný ředitel, zodpovědný za celosvětový prodej a marketing Versant Corporation, 510-789-1688, nebo barryw@versant.com Webová stránka: http://www.versant.com Webová stránka: http://www.software.ibm.com/websphere

Keywords Versant Corporation

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.