PVZP Runtour České Budějovice - vyprodáno! S novým generálním partnerem do nové sezóny

Čtyři měsíce! Přesně tak dlouho trvala přestávka největšího a nejlépe hodnoceného rodinného běžeckého seriálu v České republice PVZP RunTour. Ta do nového ročníku přiváží nejenom několik novinek, ale hlavně nového generální partnera Pojišťovnu VZP, a.s. První závod se uskuteční nezvykle brzy, již 14. března. Startovacím místem bude tradičně jihočeská metropole České Budějovice. Trať v této perle jižních Čech patří k těm nejrychlejším a většina běžců si tady hned z kraje sezony zaběhne své osobní rekordy. Buďte u toho i vy!

Dětské Rákosníčkovy běhy startují již v půl desáté. Díky hlavnímu partnerovi Lidl nebude chybět pro děti skvělé tričko, startovní balíček, dobroty i skvělá zábavná zóna. Ale nebojte, nebudou chybět ani tradiční distance Slevomat Run 3 km, Run 5 km a PVZP Run 10 km. Trasa se nezměnila, a tak se můžete při běhu těšit na TOP místa Českých Budějovic. Běžecké městečko s prvotřídním servisem najdete tradičně na náměstí Přemysla Otakara II., kde bude probíhat také výdej startovních balíčků v pátek 13. 3. od 15 do 19 hodin a v sobotu od 8:00 až do startu daného závodu.

Organizační tým připravil nové služby pro běžce - každý účastník bude od PVZP RunTour pojištěn v případě úrazu od nového generálního partnera seriálu Pojišťovny, VZP a.s., dále získá nové finisherské fotky ze závodu nebo slevu na dopravu po celé České republice díky společnosti FlixBus.

A aby toho nebylo málo, díky novému generálnímu partnerovi se budeme věnovat i prevenci toho nejcennějšího, co máme - zdraví! V unikátní promo zóně přímo na závodě. Běžci v ní najdou hned dvě odborná stanoviště. Na prvním z nich si mohou nechat zdarma kožním lékařem přímo na místě zkontrolovat kožní znaménka a případně konzultovat další postup, na druhém najdou běžci speciální váhu, která provede férovou inventuru jejich tělesné hmotnosti. Na základě naměřených údajů pak odborník vysvětlí, co která čísla znamenají, a doporučí i vhodnou stravu nebo pohybovou aktivitu.

A jaké další novinky nás při startu devátého ročníku PVZP RunTour čekají?

"Na RunTour vnímáme mimo jiného důležitost tématu udržitelnosti a ekologické šetrnosti. Proto jsme jako startovní balíček zvolili ekologickou tašku, ještě více zlepšíme třídění odpadu, s hlavním partnerem seriálu, společností Rajec, připravujeme způsob, jak alespoň částečně omezit plastové lahve a mnoho dalšího," vysvětluje Nikola Mráčková, ředitelka seriálu RunTour.

Více informací najdete na www.run-tour.cz. Jsme také na Facebooku nebo na Instagramu. Závod v Českých Budějovicích je kompletně vyprodaný. Na start se postaví více než 1800 dospělých a 500 dětských běžců. I tento fakt ukazuje, že RunTour je pro běžce radost běžet!

Fotogalerie z minulého závodu v Českých Budějovicích zde: https://www.uschovna.cz/zasilka/VRJBV4PU6KWPI3AJ-EAY/

Info o PVZP:

Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP) je ryze česká univerzální neživotní pojišťovna. Svým klientům nabízí nejen produkty "občanského pojištění" - cestovní pojištění, pojištění vozidel, majetku a odpovědnosti, úrazové pojištění dětí i dospělých či pojištění závažných onemocnění, ale zaměřuje se také na komerční zdravotní pojištění cizinců a pojištění podnikatelů, firem a zdravotnických zařízení. Jejím jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky (VZP), tedy největší zdravotní pojišťovna v ČR. Přes podobné zkratky je mezi oběma pojišťovnami jasný rozdíl ? PVZP nabízí komerční pojištění lidí a firem pro případ nejrůznějších rizik, VZP poskytuje veřejné zdravotní pojištění. Prosíme nezaměňovat!!

Info o RunTour:

RunTour je největší a nejoblíbenější běžecký seriál osmi závodů pro hobíky, rodiny s dětmi a začátečníky. Na naše městské závody se běžci často a rádi vrací pro jejich přátelskou a pohodovou atmosféru, ale také pro unikátnost jednotlivých tratí. Ty jsou připraveny s ohledem na kratší tratě - 3, 5 a 10 kilometrů pro dospělé, 500 a 1000 metrů pro děti. Prostřednictvím seriálu se navíc v rámci charity pomáhá tam, kde je to potřeba. RunTour, je radost běžet!

Více informací: Nikola Mráčková - ředitelka seriálu, e-mail: nikola.mrackova@geometry.com

Keywords ČR-pojišťovny-atletika-běh-firmy-PVZP

Region
Budejovice region

Category
Sport
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.