PRK Partners získala titul Nejlepší právnická firma

Advokátní kancelář PRK Partners vstupuje do roku 2020 s titulem Nejlepší právnická firma roku 2019. Získala prvenství i v dalších odborných kategoriích Řešení sporů a arbitráže a v kategorii Pracovní právo. Stala se tak absolutním vítězem mezi českými právními kancelářemi. PRK Partners dále získala hodnocení Velmi doporučovaná nebo Doporučovaná ve všech hlavních oblastech práva. Soutěž pořádá společnost EPRAVO.CZ pod záštitou České advokátní komory a Ministerstva spravedlnosti České republiky.

"Velmi si vážíme tohoto ocenění. Naše kancelář pracuje pro významné klienty, kterým bychom chtěli poděkovat za důvěru a spolupráci. Byli jsme úspěšní v celé řadě oblastí. Vedle transakcí v oblasti fúzí a akvizic, real estate, bankovnictví se nám podařilo zviditelnit oddělení, které se věnuje sporové agendě, a to díky několika velkým a mediálně poměrně sledovaným mandátům," uvedl advokát Robert Němec, partner kanceláře a zároveň místopředseda České advokátní komory.

PRK Partners je přední advokátní kanceláří a je i nositelem nejvýznamnějších mezinárodních ocenění Chambers Europe Awards for Excellence. Společnost působí na trhu více než dvacet pět let. Právní firma poskytuje komplexní právní poradenství prostřednictvím svých kanceláří v Praze, Bratislavě a Ostravě. Specializované týmy právníků a daňových expertů pracují pro největší hráče světového byznysu, ale i pro lokální společnosti, státní instituce a samosprávu. Díky členství v předním celosvětovém sdružení nezávislých advokátních kanceláří Lex Mundi a úzké spolupráci s řadou špičkových mezinárodních právních firem poskytuje kancelář svým klientům právní služby po celém světě. V kanceláři pracuje 75 právníků a vykazuje obrat 300 milionů korun.

Kontakt:

Soňa Rampulová, Marketingový manažer

e-mail: sona.rampulova@prkpartners.com

www.prkpartners.com

Obecné vyjádření o PRK Partners - Robert Němec, Radan Kubr, Jan Kohout

Bankovnictví - Václav Bílý, Jan Kohout

Kapitálové trhv - Martin Aschenbrenner

Litigace - Robert Němec

Insolvence – Václav Bílý

Fúze a akvizice - Radan Kubr

ICT, Duševní vlastnictví – Michal Matějka

Farmacie – Monika Mašková

Pracovní právo – Jaroslav Škubal

Nemovitosti, novela Stavebního zákona – Václav Bílý, Daniel Rosický, Roman Pečenka

Keywords ČR-právo-služby-ocenění-firmy-PRK Partners

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Services, tourism

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.