STROM, KTERÝ OPĚT SPLNIL DĚTSKÁ PŘÁNÍ

Každý rok od 11. 11. do 12. 12. pomáhají lidé plnit vánoční přání dětem a mladým lidem z dětských domovů po celé České republice. V rámci internetového projektu DEJME DĚTEM DÁREK K JEŽÍŠKU aneb "Strom splněných přání" může každý udělat radost dítěti pohodlně a rychle přímo ze svého počítače na www.stromsplnenychprani.cz. Letos se pořádající organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI podařilo poprvé za pomoci štědrých dárců splnit všechna vánoční přání dětí před oficiálním ukončením projektu! Dárky pod stromečkem tedy potěší 1 302 dětí a tím to nekončí...

Plnit přání mohli "Ježíšci! až do neděle 15. 12. v obchodním centru Arkády Pankrác, kde se podařilo splnit dalších 567 přání.

"Veliké poděkování patří všem, kteří se do vánočního projektu zapojili a pomohli nám splnit více než 1 860 přání! Děkujeme partnerům projektu, společnostem Se Srdcem v čele s Petrou Kubíkovou, bez které by Strom splněných přání nemohl fungovat, a Burza cenných papírů Praha, která zajistila pokrytí velké části finančních nákladů s projektem spojených. Děkujeme i všem dobrovolníkům, kteří nám pomohli dárky pro děti vánočně zabalit, ale největší poděkování patří vám - Ježíškům! Děkujeme, že spolu s námi děláte už 8 let radost dětem, kteří nemají možnost trávit Vánoce se svou rodinou," dodává koordinátorka projektu Jana Schustrová.

Počet splněných přání byl navýšen i díky tzv. neadresným příspěvkům, které jsou zasílány na účet projektu a následně využity k zakoupení nesplněných přání. Za 8 let bylo splněno 10 095 vánočních přání dětí za 13 471 337 Kč!

Děkujeme, že nám pomáháte dělat Vánoce krásnější!

Kontakt:

Sarah Christensenová, E: sarah@dejmedetemsanci.cz, T: 731 536 120

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem a mladým dospělým vyrůstajícím v dětských domovech na území celé ČR. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě z dětského domova takovou formou, která je pro něj přijatelná po stránce lidské i finanční. V současné době DDŠ spolupracuje se 40 dětskými domovy a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí. Od roku 2011 podpořila více než 3 000 dětí částkou přes 34 milionů Kč.

Více informací naleznete na www.dejmedetemsanci.cz. DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je držitelem značky "Spolehlivá veřejně prospěšná organizace".

Keywords ČR-sociální-děti-Vánoce-Dejme dětem šanci

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.