Chcete zdravě bydlet? Nejúčinnější nano nátěry FN pomáhají zlepšovat prostředí v rodinách s nemocnými dětmi

Funkční nátěry FN(R) slouží pro zkvalitnění vzduchu vnitřního prostředí v budovách.

Čistí vzduch od škodlivých látek a alergenů, zápachů a mastných mikro kapének. Ochraňují před přenosem nákaz, virů a bakterií. Vytvářejí aktivní hygienické povrchy poskytující dlouhodobou permanentní ochranu proti usazování mikroorganismů a jejich přemnožení.

To vše nás vedlo k tomu, že jsme chtěli cíleně pomoci na místech, kde je to nejvíce potřebné.

Oslovili jsme obecně prospěšnou společnost Život dětem, jejímž posláním je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé ČR, které se ocitnou v obtížné životní situaci. Jednali jsme s paní ředitelkou MgA Mariou Křepelkovou, která vytipovala pět rodin s dětmi, které by nejvíce ocenily ve svých domovech naši technologii FN NANO(R).

Většinou se jednalo o děti postižené cystickou fibrózou, ale i trpící syndromem krátkého střeva anebo spinální svalovou atrofií.

Spojili jsme síly tří společností dohromady, abychom mohli každý svým dílem přispět a pomoci těmto rodinám. Naše společnost FN-NANO s.r.o. poskytla podkladový nátěr a dále vlastní funkční nátěr FN(R)3. Společnost ZdravéProstory.CZ tyto nátěry u jednotlivých rodin aplikovala a společnost NBB Bohemia s.r.o. dodala potřebná aktivační světla.

Interiéry stačí vymalovat naším fotokatalytickým funkčním nátěrem FN(R), nasvítit jej UVA světlem a vnitřní prostředí se stane čistším a zdravějším. Rodiny tak získaly vysoce efektivní, bezporuchovou, ekologickou, nehlučnou a ekonomicky úspornou čističku vzduchu.

Co všechno nano nátěr opravdu dokáže:

  • likviduje plísňové spory, alergeny, vč. exkrementů roztočů ve vzduchu,
  • odstraňuje i velmi nízké koncentrace alergenů a toxických látek,
  • výrazně snižuje riziko přenosu infekčních chorob,
  • likviduje zápachy a výpary z kuchyně,
  • výrazně snižuje usazování mastnoty.

Jedná se o ekologické řešení - bez chemie, fungující na čistě fyzikálním efektu s již 10letou prověřenou praxí, studiemi a s českým patentem.

Velmi rádi jsme pomohli alespoň touto formou rodinám co možná nejvíce zmírnit potíže, které mohou vyvolávat právě nečistoty v ovzduší.

Tento vyšší standard zdravého bydlení můžeme mít všichni. Dnes k tomu stačí opravdu málo díky firmě FN-NANO s.r.o..

Tiskovou zprávu vydala společnost FN-NANO s.r.o.

Pro více informací se obracejte na: fn@fn-nano.com nebo

Blanka Zajíčková, e-mail: zajickova@fn-nano.com

Keywords ČR-stavby-chemie-zdraví-rodina-nanotechnologie-firmy-FN-NANO

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Building industry, housing and real property
Media, society and lifestyle
Chemical and pharmaceutical industries

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.