126. kantonský veletrh byl zahájen, tvoří otevřenou platformu pro všechny

126. čínský veletrh importu a exportu (kantonský veletrh) přivítá od 15. října 2019 na své výstavě o rozloze 1,18 milionu m2 v Kantonu více než 25.000 společností se světovými odběrateli z více než 210 zemí a regionů.

Xu Bing, tiskový mluvčí kantonského veletrhu a náměstek generálního ředitele Centra zahraničního obchodu Číny, poznamenal, že kantonský veletrh zaznamenal během 70 let od založení Čínské lidové republiky změny v obchodu a 126. výstava má značný význam pro dosažení stabilního a kvalitního růstu zahraničního obchodu.

126. kantonský veletrh zaznamenává v oblasti celosvětové spolupráce neustálý růst. V rámci „Programu globálního partnerství kantonského veletrhu" vytvořil kantonský veletrh 128 partnerů ve 72 zemích a regionech. Veletrh poprvé vítá ukázky nových produktů z Japonska a Kanady, v Mezinárodním pavilonu se představí 11 národních delegací. Své výrobky představí 642 zahraničních společností, mezi nimiž více než 60 procent pochází ze zemí iniciativy Pásu a cesty. Kantonský veletrh spolu s čínskými vystavovateli z národních pavilonů, které pokrývají 16 kategorií produktů, umožní multifunkční integrovanou platformu, která pomůže podpořit regionální otevřenost a průmyslový rozvoj.

Kantonský veletrh provedl inovace v oblasti marketingu, držel se zásady „inovativní, specializované, cílené a subtilní" a zaměřil se na klíčové sekce a cílové trhy, aby poskytoval pohodlnější zážitek z účasti, bezpečnější transakce a vyšší návratnost pro kupující.

Na veletrhu se rovněž uskuteční více než 20 tematických fór zaměřených na kontrolu rizik, měnu, přizpůsobování nabídky a poptávky a obchodní trendy. Jedním z vrcholů je Fórum pro rozvoj mezinárodního obchodu na kantonském veletrhu 2019, které shromáždí odborníky v této oblasti, aby diskutovali o měnících se globálních ekonomických a obchodních kontextech a o tom, jak reagovat na komplexní mezinárodní obchodní politiku. Fórum rovněž vytvoří dialog o příležitostech v zemích iniciativy Pásu a cesty.

https://www.cantonfair.org.cn/en/index.aspx

O kantonském veletrhu

Čínský veletrh importu a exportu, známý také jako Kantonský veletrh, se koná v Kantonu dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim. Veletrh, který byl založen v roce 1957, je nyní komplexní výstavou s nejdelší historií, na nejvyšší úrovni, v největším rozsahu a s největším počtem výrobků, stejně jako nejširším zastoupením původu kupujících a s nejvyšším obchodním obratem v Číně.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1011715/126th_Canton_Fair.jpg

KONTAKT: Chloe Cai, +86-20-8913-8622, caiyiyi@cantonfair.org.cn

Keywords Čína-obchod-Canton Fair

Region
Asia, Australia

Category
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.