Veletrh CIIE zahájil rozesílání návštěvnických vstupenek, přicházejí první exponáty

Dne 27. září byly vystavovatelům a profesionálním návštěvníkům rozeslány čínskou poštou první návštěvnické vstupenky na Čínský mezinárodní veletrh dovozu (CIIE).

V průběhu 30denního odpočítávání před akcí, která začíná 5. listopadu, má být účastníkům veletrhu zasláno přibližně 200.000 návštěvnických vstupenek.

V letošním roce se veletrh CIIE spojil s čínskou poštou za účelem poskytování bezplatné poštovní služby pro návštěvnické vstupenky. Pro návštěvníky veletrhu, kteří si vyzvednou návštěvnické vstupenky na místě, také zřídí registrační centrum o rozloze 2000 metrů čtverečních.

Mezitím do Šanghaje přicházejí první exponáty. První exponát, třítunové vozidlo od italského výrobce automobilů Iveco, dorazil a byl odbaven celním úřadem v Šanghaji 26. září. Nový model Daily 4X4 této italské firmy se na veletrhu CIIE chystá debutovat v asijsko-tichomořské oblasti.

Obecná celní správa zřídila pro CIIE zvláštní celní kancelář, která aplikuje zjednodušené schvalovací postupy a zavedla zlepšení kontroly, aby zajistila rychlé celní odbavení exponátů pro veletrh CIIE.

Veletrh také zavádí technologie velkých dat pro rozvoj své přeshraniční platformy pro správu obchodu a pro realizaci elektronických certifikátů pro zboží určené pro veletrh CIIE.

Prodloužení vystavování na CIIE ze šesti měsíců na jeden rok s karnetem ATA, dokumentem, který umožňuje dočasný dovoz zboží, bude pokračovat i v tomto roce, aby podnikům poskytl dostatek času na provedení následné propagace.

Probíhají také další přípravy na výstavu. Na ploše přibližně 4000 metrů čtverečních budou představeny historické čínské značky a kulturní dědictví Číny. Očekává se, že výstava pikantních jídel Chongqing, která představují jedinečné kulinářské dědictví města, bude vrcholem této akce.

Během akce bude představeno celkem 63 kulturních a uměleckých programů, které zahrnují zpěv, tanec, lidovou hudbu, drama a operu.

Návštěvníkům bude s dotazy pomáhat téměř 20 robotů, kteří mají připomínat maskota veletrhu, pandu s názvem „Jinbao". A informační značky v místě konání byly přeloženy do několika jazyků, včetně angličtiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1002975/China_International_Import_Expo.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1002999/China_International_Import_Expo_2.jpg

KONTAKT: Liu Xiang, +86-20-8926-8255, 1014734924@qq.com

Keywords Čína-obchod-trh-China International Import Expo

Region
Asia, Australia

Category
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.