IMMOFINANZ rozšiřuje nabídku ve VIVO! Hostivař

IMMOFINANZ - VIVO! (Hostivař, Praha 10)

IMMOFINANZ - VIVO! (Hostivař, Praha 10)

IMMOFINANZ rozšiřuje nabídku ve svém nákupním centru Vivo! Hostivař díky novému konceptu hypermarketu Albert.

V rámci zahájené modernizace obchodního centra VIVO! Hostivař došlo v srpnu 2019 k přeměně hypermarketu Albert. To s sebou přináší realizaci nového konceptu ve stylu "tržnice" s důrazem na zdravé a čerstvé potraviny a pohodlný nákup, ale také modernizované vybavení, úsporné a moderní LED světlení a infrastrukturu. Před prodejnou bude navíc otevřena pro zákazníky nová relaxační zóna, která se stane centrem pasáže. Otevření prodejny Albert pro veřejnost proběhne 28. 8. 2019.

"V srpnu 2019 jsme zahájili v našem obchodním a zábavním centru VIVO! Hostivař postupnou modernizaci nákupní pasáže a jednotlivých obchodů. První realizace proběhla ve spolupráci s hypermarketem Albert, v jehož sousedství navíc představíme nové obchodní jednotky a relaxační zóny. Do konce letošního roku počítáme s otevřením pěti nových prodejen v přízemí obchodního centra o celkové výměře 750 m2. Rozšíříme stávající nabídku pro zákazníky například o značky Tchibo a Valmont," uvádí Tomáš Stařík, Country Manager Operations společnosti IMMOFINANZ pro Českou republiku. A dodává: "Do prostoru před novým Albertem bude přidána relaxační zóna, jež by se měla stát centrem pasáže a bude obohacena o prodejní kiosky s dalším doplňkovým prodejem."

Zákazníci se v "Tržnici Albert" mohou těšit na nové rozvržení prodejny s moderními prvky, jako jsou samoobslužné pokladny, fresh bar a oddělení Zdravě s Albertem, kde najdou na jednom místě stovky produktů pro zdravý životní styl. Prodejna bude mít i nadále pekárnu s vlastní výrobou, kde si každý den budou moci zakoupit čerstvé pečivo dle vlastních receptur Albertu.

Modernizace Albertu, nové relaxační zóny a trendy prvky zpříjemní zákazníkům nákupní zážitek a přinesou čerstvou a zdravou inspiraci.

VIVO! Hostivař spadá pod úspěšnou maloobchodní značku VIVO! společnosti IMMOFINANZ, která ve čtyřech zemích provozuje 10 nákupních center VIVO! Ta mají dohromady více než 305.000 m2 pronajímatelné plochy, z čehož na VIVO! Hostivař připadá přibližně 24.400 m2. Současná průměrná návštěvnost centra je 280.000 návštěvníků měsíčně.

Kontakt:

Martina Jašková

ředitelka PR a mediálních vztahů Graffitti Networks Grafix

Tel.: +420777578732, martina@gng.cz

Keywords ČR-trh-služby-firmy-Albert-IMMOFINANZ-Graffitti Networks Grafix-Praha

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Services, tourism
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.