5. ročník oblíbené akce „(nejen) Běháme pro děti“

Dne 23. 6. 2019 proběhne již 5. ročník oblíbené akce „(nejen) Běháme pro děti“ v pražském parku Na Pankráci. Výtěžek je v plné výši věnován na podporu dětí a mladých lidí z dětských domovů. Akci pořádá obecně prospěšná společnost DEJME DĚTEM ŠANCI, která za osm let činnosti podpořila už více než tři tisíce dětí částkou přes 32 milionů korun. Přijďte se již tuto neděli pobavit a pomoci nám tuto krásnou částku navýšit!

Sportovně-zábavné odpoledne „(nejen) Běháme pro děti“ startuje v 13:00 hodin a je určeno zejména pro rodiny s dětmi. Vítáni jsou však samozřejmě i sportovní nadšenci, milovníci dobrého jídla a pití nebo ti, kteří sportovat nechtějí, ale rádi by podpořili dobrou věc. Věříme, že vyžití si najde opravdu každý. Vstup na akci je zdarma, hradí se pouze registrace na hlavní běhy.

Celým odpolednem nás bude provázet moderátorská dvojice, kterou můžete znát například z rádia Evropa 2, En.dru a Nasty. Těšit se můžete také na hudební vystoupení pop-rockové kapely On Fire a dětí z dětských domovů. Malé návštěvníky zajisté potěší skákací hrad, malování na obličej, promo stánek PlayStation, kouzelnická show, přehlídka koní, modelování balónků a spousta dalších sportovních i nesportovních aktivit.

Jak už samotný název napovídá, na akci se bude mimo jiné běhat. Pro děti jsou připraveny běhy na 100 a 300 m, kde vyhrává každý. Na všechny, kteří se běhu zúčastní, čeká krásná medaile s logem „Běhám pro děti“. Pro starší závodníky jsou připraveny dva hlavní běhy na 1 a 5 km, kdy absolutní vítěz převezme pohár MČ Praha 4, přímo z rukou starostky Ireny Michalcové, která nad akcí převzala záštitu. V závěru dne je připravena bohatá tombola, mezi první tři ceny patří televize Sony, PlayStation a mobilní telefon.

Akce probíhá za podpory Nadace ČEZ a ve spolupráci s MČ Praha 4.

Přijďte se pobavit a zároveň pomoci dětem z dětských domovů, budeme se na vás těšit!

Kontakt:

Sarah Christensenová

sarah@dejmedetemsanci.cz

733 604 309

www.dejmedetemsanci.cz

www.behamprodeti.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-kondice-sociální-děti-firmy-Dejme dětem šanci

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.