125. kantonský veletrh přivítal 195 000 odběratelů, byl ukončen s obratem 29,73 miliardy USD

125. čínský veletrh importu a exportu (kantonský veletrh) byl ukončen s návštěvou 195 454 odběratelů z 213 zemí a regionů. Noví odběratelé se na celkovém počtu podíleli 42,5 %, což představuje nárůst o 0,64 % oproti poslednímu jarnímu veletrhu. Veletrh spolu s 25 000 vystavovateli vygeneroval celkový obchodní obrat ve výši 29,73 miliardy USD.1

88 009 hostů ze zemí iniciativy Pásu a cesty (BRI) se na celkové návštěvnosti podílelo 45,03 % a jejich objem vývozu do 64 zemí dosáhl výše 10,63 miliardy USD, což představuje nárůst o 9,9 %.

Xu Bing, tiskový mluvčí kantonského veletrhu a náměstek generálního ředitele Centra zahraničního obchodu v Číně, poznamenal: 11„Kantonský veletrh zůstává významným kanálem pro domácí i zahraniční podniky, který má vybudovat globální obchodní síť a odrazový můstek na světový trh."

„Vystavovatelé prokázali silné schopnosti technologického rozvoje, inovace výrobků a rozvoje značek. Na veletrhu jsme zaznamenali mnoho produktů s přidanou hodnotou, které zlepšily povědomí o značce," řekl Xu. „Abychom odběratelům z celého světa nabídli pokrok, kantonský veletrh zavedl další služby a nové způsoby cíleného marketingu k již multifunkční obchodní platformě, která pomáhá podnikům dosáhnout jejich optimálního potenciálu."

Kantonský veletrh se svými 128 akcemi, 26 regionálními tržními fóry, scénáři zahraničního obchodu, globálními komoditami, dodavatelským řetězcem a distribucí poskytl nejen informace o trhu a praktická řešení, která pomáhají společnostem rozhodovat, ale také vytvořil otevřenou platformu pro všechny ůčastníky, aby zde sdíleli znalosti a podporovali udržitelný rozvoj obchodu.

Dovozní příležitosti pro globální podniky: 650 zahraničních vystavovatelů z 38 zemí a regionů na letošním veletrhu objevilo obrovský tržní potenciál v Číně, což dokládají inteligentní a zelené produkty přizpůsobené čínskému trhu. Mezinárodní pavilon veletrhu pomohl zahraničním společnostem najít rychlou cestu na trh Číny a vytvořit dlouhodobá partnerství s potenciálními klienty.

Více informací naleznete na webových stránkách: https://www.cantonfair.org.cn/en/index.aspx

O kantonském veletrhu

Čínský veletrh importu a exportu, známý také jako kantonský veletrh, se koná v Kantonu dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim. Veletrh, který byl založen v roce 1957, je nyní komplexní výstavou s nejdelší historií, na nejvyšší úrovni, v největším rozsahu a s největším počtem výrobků, stejně jako nejširším zastoupením původu kupujících a s nejvyšším obchodním obratem v Číně.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/885163/Canton_Fair.jpg

KONTAKT: Paní Chloe Cai, +86-20-8913-8622, caiyiyi@cantonfair.org.cn

Keywords Čína-obchod-trh-Canton Fair

Region
Asia, Australia

Category
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.