Xerox uvádí na trh novou barevnou tiskárnu

Společnost Xerox uvedla na trh novou výkonnou tiskárnu Docuprint C15, která rozšiřuje dosavadní rodinu barevných inkoustových tiskáren. Nový model bude dostupný v dubnu a nabídne barevný tisk do šesti ppm a monochromatický tisk do deseti ppm. Rozlišení bude činit 1200 x 1200 dpi, přičemž tisk bude v kvalitě fotografie. Odhadovaná ceny by měla být nižší než 300 USD.

Tiskárna je určena pro užití v kanceláři i pro zkušeného domácího uživatele. C15 je rovněž propojitelná přes Xerox CentreDirect External Print Server. CentreDirect se připojuje k paralelnímu portu, což umožňuje, aby byla tiskárna připojena k síti Ethernet.

Se svou barevnou laserovou tiskárnou Docuprint NC60 Xerox používá možností Internetu, aby barevný tisk v kanceláři učinil tak jednoduchým, jako je používání e-mailu. Proto NC60 představuje nejnovější verzi technologie WorkSet a je prvním barevným členem rodiny série N z Network Printers. DocuPrint NC60 je první barevnou tiskárnu na trhu se skutečně širokým využitím, která poskytuje nejvyšší kvalitu barevného i černobílého tisku.

Nová barevná laserová tiskárna NC60 má vestavěné zařízení pro e-mail s názvem MailReceive, které uživatelům umožňuje přímé vkládání dokumentů připravených k tisku. NC60 rovněž za méně peněz poskytuje více možností: při počáteční odhadované ceně 3195 USD nabízí NC60 zařízení vhodné i pro průmyslové využití, Ethernet a skutečný Adobe PostScript 3, vše jako standard.

MailReceive umožňuje správcům Systému konfiguraci pouze jednoho NC60, anebo síť z nich složenou - s jednotlivým e-mailem. MailReceive může rovněž eliminovat problémy s tiskem na dálku, s kterými se uživatelé často setkávají při používání "network dial- up connections". MailReceive může podnikům rovněž snížit náklady na noční zasílání pošty tím, že tiskárně umožní chovat se jako vysoce kvalitní laserový fax.

Zároveň může být MailSend jako příbuzné zařízení systému MailReceive nastaven na automatické zasílání e-mailu z tiskárny. Toto zařízení může uživatele upozornit na dokončení zadané práce, anebo že tiskárna potřebuje nový toner či zásobu papíru. Ve druhém čtvrtletí bude nejnovější verze technologie WorkSet se zařízením MailSend/MailReceive rozšířena na celou rodinu monochromatických laserových tiskáren Xerox série N. Žádná jiná rodina tiskáren na světě neumožňuje tak snadný tisk dokumentů jak v barevné tak v černobílé podobě.

"Přidáním technologie DocuPrint C15 k naší výrobní náplni je další příležitostí k dodání barevného řešení, které zákazníci vyžadují a zároveň si je mohou dovolit," prohlásil Ged Thomson, ředitel evropského marketingu ze společnosti Xerox Channels Group. "NC60 je výborná barevná laserová tiskárna s nejlepší kombinací hodnoty a uživatelského komfortu, kterou může průmysl nabídnout. Je rychlá, lehká a všem uživatelům - na cestách, v kanceláři i za mořem - umožňuje brilantní tisk černobílých i barevných dokumentů z laptopů do NC60, ať je kdekoliv."

DocuPrint C15 patří k rodině Xerox barevných inkoustových tiskáren včetně Xerox DocuPrint C20 (připojitelná na síť), DocuPrint XJ8c a barevná inkoustová tiskárna Docuprint XJ6c. Barevná inkoustová tiskárna DocuPrint C15, která se dodává s roční zárukou, je dostupná od dubna prostřednictvím maloobchodních prodejen, distributorů a obchodníků.

Barevná laserová tiskárna DocuPrint NC60 se prodává s ročním "onsite" servisem a zárukou Xerox' Total Satisfaction Guarantee. DocuPrint NC60 bude možné v Evropě zakoupit od konce dubna prostřednictvím maloobchodních prodejen a distributorů.

Všechny ceny uvedené v této tiskové zprávě jsou předpokládané ceny v evropských obchodech. Podrobnosti týkající se vaší země konzultujte s místním zástupcem společnosti Xerox.

Kontakt: Hana Navratilová

Marketing Communications Xerox CR, S.R.O., Muchova 6, 160 00 Praha 6, Česká republika Tel: 00 4202 2431 2761 Fax: 00 4202 2431 4573 Hana.navratilova@cze.xerox.com

Milan Deutsch, MMD Marketing, Nitranská 6, 10100 Praha 10, Česká republika Tel: 00 42 0 22 425 1555 Fax: 00 42 0 22 425 4364 Email: deutsch@mmd.cz

Keywords Xerox

Region
USA, Canada, U.N.

Category
IT, telecommunications
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.